lifecell показав, як насправді виглядають безліміти

Команда lifecell зняла рекламне Motion Capture відео нового тарифу разом із Станіславом Морозовим та  KENGURU продакшн

Комментарии 2252

Для реклами тарифу «4 Безліміти» команда lifecell спільно з відомим українським режисером та кліпмейстером Станіславом Морозовим та  KENGURU продакшн випустили музичне відео, зняте в технології Motion Capture – відтворення візуального контенту за допомогою технології «захвату кадру».

«4 Безліміти» – новий безпрецедентний тариф від lifecell. Всього за 40 грн на 4 тижні абонент отримує безліміт на перегляд відео у декількох відео-сервісах, безлімітне спілкування в месенджерах, нульовий трафік на Facebook, та безлімітні дзвінки в мережі lifecell.

Для того щоб показати, які ж насправді безліміти, знімальна група створила чотири персонажі, які під авторський трек виконують хореографію, спеціально поставлену для них Максимом Ковтуном. До речі, вокал для треку записали фронтмени гуртів Ragga Sapience та «Сальто Назад».

Створення цього відео було викликом для всієї команди – сучасна технологія зйомки, величезний обсяг роботи над 3D графікою, творча робота з музикою – все це було цікавими та складними завданнями, з якими всі учасники процесу впоралися «на відмінно».

«Ми розуміємо, що випустили на ринок справжню революційну пропозицію - тариф «4 Безліміти», який знайшов прихильників ще під час тестового періоду. Для офіційного запуску такої унікальної пропозиції ми вирішили створити оригінальний відео-продукт – і дуже задоволені результатом», - зазначила Анна Дзюба, керівниця департаменту діджитал та маркетингових комунікацій lifecell.

 video

Credentials:

lifecell team:

Анна Дзюба - глава департамента маркетинговых и диджитал коммуникаций

Ольга Щупак и Веста Гунченко - brand management and communication experts

Creative idea - команда департамента маркетинговых и диджитал коммуникаций lifecell

KENGURU продакшн:

Director – Станислав Морозов

Executive producer – Сергей Котик

Assistant producer – Людмила Линская

Producer – Татьяна Пашаян

Choreography - Максим Ковтун (Luck Out Club)     

3D design, character modeling - KENGURU postproduction

3D rendering, modeling - On.content

Sound – Propeller studios

Vocal – Нед из Ragga Sapience и Саша Таб из Сальто Назад

За матеріалами прес-релізу

Обсудить с другими читателями:
Погода
Effie