Керуючий партнер McKinsey & Company приєднався до Infobip у ролі директора з розвитку бізнесу

Міжнародна хмарна комунікаційна платформа Infobip, яка має представництво в Україні (серед її локальних клієнтів — «Нова Пошта», СК «Альфа Страхування», Samokat.ua), зміцнила свій C-level менеджмент, ввівши нову стратегічну позицію, для забезпечення експоненційного зростання та міжнародну експансію.

Коментарі 3038

Іван Остоїч став директором з розвитку бізнесу Infobip та очолить міжнародне управління фінансовими операціями. До цього Остоїч 10 років працював у провідній глобальній консалтинговій компанії McKinsey & Company, де в якості керуючого партнера був співзасновником і керуючим Глобальної технологічної ради McKinsey, а також працював над побудовою бізнес-процесів McKinsey's Innovation & New Business (Leap).

«Мета Infobip — перевизначити та створити автентичне, безпечне цифрове комунікаційне середовище для людей. Стрімкий розвиток технологій дає Infobip безліч нових можливостей, дозволяючи створювати цінності для компаній та їх клієнтів. Досвід Івана у сфері промисловості та консалтингу допоможе нам реалізувати нові технологічні рішення, які стимулюватимуть зростання бізнесу та глобальну експансію. Наш новий член правління прискорить реалізацію стратегічних ініціатив, особливо у питаннях нових моделей виходу на ринки, а також інноваційних бізнес-моделей», – каже Сільвіо Кутіч.

Одним з основних завдань Остоїча буде подальше зміцнення ключових сфер роботи Infobip: сюди входить управління стратегією та стратегічними проєктами, маркетинг, вихід на нові ринки, інновації у бізнес-моделях, партнерства, а також злиття та поглинання.

«Я з ентузіазмом очолю команду стратегічного розвитку Infobip і сподіваюся, що разом ми зможемо зробити інновації ще доступнішими для наших клієнтів. Тепер, коли ми вступаємо в нову фазу експонентного зростання, перед Infobip відкриваються можливості створення революційних рішень для більш персоналізованої, швидкої та надійної комунікації. Наша мета — зробити Infobip ключовою платформою для всіх компаній, які прагнуть до цифрової трансформації та інновацій», — зазначає Іван Остоїч.

Іван Остоїч має ступінь доктора природничих наук Базельського університету та ступінь магістра менеджменту, технологій та економіки Швейцарського федерального технологічного інституту. Призначення Остоїча в Infobip відображає стратегію компанії з накопичення нових знань та досвіду для для забезпечення експоненціального зростання бізнесу.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода