KFC іде з Росії. Ресторани перейменують у Rostic’s

Російську мережу ресторанів KFC продано місцевій компанії "Смарт Сервіс ЛТД", яка раніше керувала 41 закладом KFC за франшизою.

Коментарі 763
Фото: depositphotos.com
Фото: depositphotos.com
Про це повідомляється на сайті американській компанії Yum! Brands, якій належать бренди KFC і Pizza Hut.

Смарт Сервіс ЛТД стане власником усіх ресторанів KFC, що належали Yum! Brands напряму, та прав на майстер-франшизу для франчайзингових закладів KFC.

За домовленістю сторін, покупець повинен забезпечити поступовий ребрендинг усіх закладів KFC в Росії.

У Росії працюють близько 1000 ресторанів KFC. ТОВ "Ям Ресторантс Раша", яка входить до структури Yum! Brands, керує лише 70 закладами, решта працюють за ліцензією чи франшизою. На відміну від McDonald’s, у якого було лише три франчайзі, KFC має багато невеликих партнерів, тому на вихід Yum! Brands з Росії знадобилось набагато більше часу.

Газета Комерсант стверджує, що заклади KFC у Росії мають перейменувати у Rostic’s.

Іншу російську мережу Yum! Brands - ресторани Pizza Hut – продали за такою ж моделлю. Місцева компанія розпочала процес проведення ребрендингу, керуючись концептом, не пов'язаним з американським брендом.

Yum! Brands закрила російські ресторани KFC, якими вона керувала напряму, у перші тижні після початку російського вторгнення. Але більшість закладів продовжили працювати як KFC, тому що вони належать франчайзі.

За матеріалами https://biz.liga.net/
Обговорити з іншими читачами:
Погода