Хочу креатив від Projector Institute

Projector Institute разом з Мінцифра та Дія.Бізнес оголошують open call для локальних підприємців на реалізацію 30 креативних дизайн проєктів безкоштовно

Коментарі 1521

Під час війни команда Projector хоче підтримати локальні бізнеси та надати їм можливість отримати креатив від Projector pro bono. Кампанія реалізується у партнерстві з Міністерством цифрової інформації України та національним проєктом із розвитку підприємництва та експорту Дія.Бізнес.

З серпня по жовтень креативний факультет Projector Institute готовий реалізувати 30 креативних рішень для локальних брендів.

  • 10 проєктів з розробки айдентики
  • 6 проєктів з моушн дизайну
  • 4 проєкти з розробки логотипу та пакування
  • 5 проектів з ілюстрації  (рекламні матеріали, окремі елементи фірмового стилю, цілісна айдентика, постери, матеріали для соцмереж)

Хто може взяти участь в open-call:  

Малі та середні виробники крафтових продуктів харчування (мед, олії, овочі, фрукти, сири, мʼясна продукція, випічка, трави тощо) з української сировини. Виробники мають створювати та реалізовувати продукцію в Україні та проводити благодійну або соціальну діяльність під час війни.  

Як проходитиме відбір:

1. Виробнику потрібно заповнити та надіслати анкету до 14 липня.

2. Підготувати відео пітчинг (презентацію) українською мовою до 1 хв про свій бізнес, його особливість та який саме проєкт він хоче отримати від Projector. Відео пітчинг потрібно опублікувати в Instagram або Facebook з відмітками Projector Institute та Дія. Бізнес та хештегом #хочу_креатив_від_projector у період 5 -14 липня.

3. Команда Projector Institute разом з Дія.Бізнес оберуть 30 фіналістів до 25 липня, з якими будуть співпрацювати протягом серпня-жовтня 2022 року.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода