Хвать і побіг. Дизайн, що спрощує вибір

Агентство mirrolab розробило лого та серію упаковок для зони їжі з собою

Коментарі 1463

У червні 2019 року мережа супермаркетів Рукавичка відкривала флагманський магазин у Львові, де хотіла виокремити зону їжі з собою та розробити під неї самостійний логотип, дизайн та пакування. В чому й допомогли в агентстві mirrolab.

В основі — унікальний шрифтовий напис назви To Go у стилі мережі та графічний елемент логотипу «Рукавичка».

 TOGO_Case_Animation_Logo

Під час створення упаковок агентство орієнтувалося на молодих любителів швидких перекусів, які поспішають на роботу чи навчання і не мають часу довго шукати потрібний смак на полиці. Найважливіше для них — швидкість. Тому головне завдання пакування To Go — спростити вибір. Швидко зорієнтуватися за кольором, швидко обрати смак за картинкою, швидко купити, швидко з’їсти.

Наповнення показали апетитними зображеннями конкретних інгредієнтів. Але не більше одного-двох слайсів на пакуванні — так простіше побачити саме свій смак. Швидкість і динаміку передали діагональними смужками, які знайшли своє місце і в інтер’єрі. За задумом, вони привертають увагу і додають візуальну ритміку.

Щоб обирати було ще швидше і простіше, розділили продукцію на 4 категорії. Кожній призначили свій колір за основним інгредієнтом. Тому, якщо ти любиш рибку і вже купував її тут — наступного разу тягнешся до блакитного. Хвать і побіг.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода