«Хюндай Мотор Україна» розпочинає соціальний проект «H-road»

Офіційний імпортер автомобілів TM Hyundai в Україні, компанія «Хюндай Мотор Україна», розпочинає масштабний соціальний проект «H-road», в рамках якого кожен учасник дорожнього руху своїм власним прикладом зможе підтримати прагнення до ввічливої поведінки на дорозі, а також підкреслити життєву необхідність обов’язкового виконання ПДР.

Комментарии 2499

Важливим та актуальним аспектом проекту «H-road» є і його невід’ємна благодійна складова, а саме – забезпечення безкоштовного навчання для дітей-сиріт новим навичкам у різних професійних сферах.

Візуальним носієм та своєрідним показником особистої причетності всіх охочих до проекту «H-road» стануть спеціальні стікери, дизайн яких розроблений відомим українським брендом GAPCHINSKA.

Виручені від продажу стікерів кошти підуть на оплату навчання дітей-сиріт навичкам та професіям, які є актуальними відповідно до потреб сьогодення на ринку праці. Зокрема, буде організоване навчання на курсах водіння, IT, дизайну, фінансів, менеджменту тощо.

Соціальний проект «H-road» триватиме з вересня 2016 р. до березня 2017 р. Перед початком навчання компанія «Хюндай Мотор Україна» проведе анкетування дітей, на основі якого сформується список напрямків. З нього учасники самостійно зможуть обрати бажаний для себе курс.


За матеріалами прес-реліза
Обсудить с другими читателями:
Погода