Київстар показав життя, в якому ВСЕ Є

Не сидиться на карантині? Знімай ролик! Так вирішила команда Київстар і разом з агенцією Serviceplan Ukraine вже вдруге видала креатив, створений в унікальних умовах ізоляції.

Коментарі 1811

“Все є в тарифах Київстар!” – головний меседж рекламного ролика, створеного на підтримку тарифів для спілкування у соцмережах, розваг і відео. Адже мобільний оператор надає своїм абонентам безлімітний інтернет на більш ніж 40 популярних додатків. 

Ролик було відзнято й підготовлено до ефіру за два тижні, що, враховуючи ускладнену обставинами логістику, є дуже коротким терміном.  Головним завданням у роботі над проєктом стало повне убезпечення всіх залучених на знімальному майданчику. Кожен із безпосередніх учасників заздалегідь пройшов тестування і перебував на самоізоляції до отримання результатів та початку зйомок, які теж проводилися за всіма правилами безпеки.

Одна з фішок відео – саундтрек від KADNAY. Популярні музиканти щойно випустили нову композицію Santiago і спеціально для проєкту записали українську версію приспіву. Результат перевершив усі очікування: хітовий молодіжний трек ідеально передав настрій та атмосферу історії та підкреслив новий стиль реклами Київстар.

Цікаво, що ролик вирізняється нестандартною стилістикою. 90% відео знято на iPhone, і все, що відбувається з героями, показано через зображення на їхніх гаджетах.

Як виявилося, ця диджитал-реальність може бути по-справжньому яскравою! Адже якщо ізоляція й диктує нам правила, то тільки не онлайн! Чи так вже, зрештою, й важливо, де ти зараз, якщо тобі пише в месенджер найчарівніша з дівчат? Коли щойно пройшов найкрутішу гру сезону? Або першим побачив свіженький блокбастер, не чекаючи на відкриття кінотеатрів? Відривайся на повну – в житті онлайн кордонів не існує. З гнучкими тарифами Київстар ти більше ніколи не будеш ізольований! 

 video

Kyivstar

Marketing Director – Павло Даніман

Head of Marketing Communications Department – Юрій Чорненький

Brand Manager – Ірина Таран

Serviceplan Ukraine

Creative Director – Ігор Клименко

Art Director – Оксана Устинова

Account Director – Ганна Мигулько

Account Manager – Аліна Кузьменко

ESSE Production House

Director Андрій Рубец

DoP – Антон Фурса

Executive Producer – Віталій Шереметьєв

Producer – Жанна Коба

Production Manager – Андрій Наумчук

Production Assistant – Ольга Гуєвська

Production Designer – Микола Кіщук

Casting – Тетяна Шепелева

Stylist – Лена Ігнатенко

Make Up Artist – Ксенія Корницька

Gaffer – Євген Малік

Playback –Макс Левченко

Post Production producer – Тетяна Буяло

Post Production Studio – Wizard

Editor – Андрій Рубец

Color Correction – Андрій Рубец

Sound – студія Propeller

Photographer – Дмитро Перетрутов

Making Of – Віталій Молчанов

Focus Puller – Владислав Добрiк

Обговорити з іншими читачами:
Погода