Київстар та Serviceplan Ukraine представляють сіквел рекламного блокбастеру «Київстар ТБ»

Національний телеком-оператор Київстар та креативна агенція Serviceplan Україна випустили продовження рекламної кампанії, яка розповідає про всі переваги відеоплатформи Київстар ТБ.

Коментарі 1200

Хто краще розповість про безліч контенту, який можна подивитись через додаток будь-де і будь-коли, як не самі кіногерої? Саме тому було створено захоплюючий трейлер – космічні кораблі й поліцейські перегони, моторошні чудовиська та один дружній робот. У фантастичному ролику, події якого розгортаються в Києві, більше 50% об’єктів створено за допомогою CGI.

Ігор Клименко, креативний директор Serviceplan Україна: «Можна було б прорекламувати цей продукт у більш простий спосіб, та ми зробили ставку на спецефекти не випадково. По-перше, ми проаналізували пропозиції стримінгових сервісів і переконалися, що Київстар ТБ дійсно має краще співвідношення «ціна-якість стримінгу  – актуальність контенту» – рекламний ролик має стати своєрідним анонсом до того, що всередині сервісу. По-друге, «ковідний» рекламний ефір перенасичений простими рішеннями, які за рівнем крафту не вищі за творчість ютуберів і тіктокерів. Тож, щоб виділитися, ми мали показати глядачеві дещо, за що йому захочеться заплатити, а саме – підключити платну послугу».

Юрій Чорненький, Head of Marketing Communications Department, підкреслює: «Київстар ТБ – ваші двері у світ цифрового HD-контенту. Завдяки швидкісному інтернету  ви зможете дивитися ваші улюблені фільми та серіали де б ви не були. І, що важливо, для абонентів Київстар – без плати за трафік на смартфоні. В будь-який зручний момент тапайте на іконку Київстар ТБ – затягує!».

Нагадаємо, що відеоплатформа Київстар ТБ – це 200 супутникових каналів і понад 10 000 кінофільмів та серіалів. Контент можна переглядати на 5 пристроях без додаткової плати (смартфон, планшет, ноутбук, SmartTV і ТБ-тюнер).

 video

Київстар

Marketing Director – Павло Даніман

Head of Marketing Communications Department – Юрій Чорненький

Brand Manager – Катерина Хоруженко

Serviceplan Ukraine

Creative Director – Ігор Клименко

Art Director – Володимир Денис

Account Director – Ганна Мигулько

Account Manager – Аліна Кузьменко

Pronto Production House

Director – Мартін Дубінець

DoP – Дмитро Недря

1st AD – Олег Бобало

Executive Producer – Ірина Ішкова

Producer – Саша Крашеніннікова

Production Assistant – Назар Залуцький

Production Manager – Сергій Лисяний

Production Designer – Іван Левченко

Stylist – Марія Керо

Editor – Юрій Резніченко

Color Grading – Олексій Заволокін

Composer – Олексій Омельчук 

Sound – Propeller

Post Production Studio – Wizard Postproduction & Digital

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода