Київстар та SHOTS представили нову кампанія про 4G-покриття

Київстар за короткий строк побудував найбільшу мережу 4G в Україні. Розпочинаючи роботу над новою кампанією, у SHOTS розуміли, що вона могла б стати історією про щось значно більше, ніж звичайна відстань від міста до міста. Наприклад, про відстань від людини до епіцентру подій або про шлях від себе сьогоднішнього до людини, якою ти завжди мріяв стати.

Коментарі 1791

На головну роль зумисно обрали героя, незвичного для рекламного формату. Адже цільова аудиторія Київстар – це абсолютно кожна людина з мобільним телефоном у кишені.

«4G – це вже невід’ємна частина кожного з нас. Де ви б не були, зі смартфоном і 4G-інтернетом ви зможете відповісти на запитання, що вас цікавлять, знайти дорогу, дізнатись, навчитись нового та, можливо, підштовхнути себе до першого кроку у здійсненні вашої давньої мрії. Тож відкривайте себе разом з Київстар 4G – вашим супутником життя», - Юрій Чорненький, керівник департаменту маркетингових комунікацій.

Ця історія передусім не про «інтернет лайків», а про інтернет можливостей, де кожен може бути тим, ким себе відчуває. Із цієї самої причини прероли були створені у форматі реальних сторіз, щоб історія могла органічно знайти своє розв’язання.

 video
 video

Увесь знімальний процес тривав цілі три дні й відбувався за участі Family Production і режисера Ігнаса Йонінаса. Саме його повнометражний фільм «Невидимий» і став вирішальним аргументом при виборі режисера. Залучення кінорежисерів для фільмування вже давно нікого не дивує на ринку реклами світового рівня, тож в агенції сподіваються, що тепер такий тренд з’явиться і в Україні.

«Ми дуже вдячні команді Київстар і продакшену за те, що ця робота вийшла саме такою. Нам здається, що в цьому проєкті ми максимально наблизилися до реклами, якою ми б хотіли її бачити – ненав’язливою, цікавою, чесною та пронизливою», - Анна Ємельянова, артдиректорка SHOTS.

Тим приємнішою є новина, що ця історія матиме продовження. Окрім роликів для ТБ невдовзі планується вихід короткого метру, де глядачі матимуть змогу спостерігати далі за головним героєм і його танцювальним шляхом.

«Цією кампанією ми відкриваємо новий для агенції напрям створення брендового контенту. Саме зараз ми працюємо над фільмом “Молодість” і, насправді, уже не можемо дочекатися, коли зможемо показати вам цю роботу. Ми дуже сподіваємося, що всім буде цікаво», - Станіслав Качановський, креативний директор SHOTS.

KYIVSTAR

Chief Marketing Officer – Pavel Daniman

Head of Marketing Communication – Yuriy Chornenkiy

Brand Manager – Olena Ignatenko

SHOTS / CREATIVE AGENCY

CEO – Alina Storojenko

Creative Director – Stanislav Kachanovsky

Head of Art – Peter Storozhenko

Art Director – Ganna Emelianova

Account Director – Marina Martynova

FAMILY Production

Director – Ignas Jonynas

DOP – Tomasso Terigi

Executive producer – Anastasiia Bukovska

Producer – Max Usik

Assistant producer – Masha Kot

1st AD – Alona Kulieshova

Production designer – Ilya Isupov

Art director location – Roma Pavlenko

Wardrobe stylist – Dima Gibshman

Choreographer – Tolik Sachivko

Editor – Sasha Chorny

Colorist – Marina Tkachenko

Sound design – Sasha Pustarnakov

Post production – Wizard Post

Demo animation – Fiber

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода