Киберспортивная организация Paris Saint-Germain Esports заключила партнёрство с Philips Monitors

Кіберспортивна організація Paris Saint-Germain Esports рада повідомити про укладення офіційного партнерства з компанією MMD, провідним фахівцем з дисплеїв та ліцензійним партнером Philips з випуску моніторів.

Коментарі 1434

Компанія забезпечить моніторами учасників PSG Esports, що грають в FIFA-21, і творців присвяченого грі контенту, запропонувавши їм інноваційні рішення і забезпечивши досвід, гідний справжніх чемпіонів.

Студія PSG Esports, яка готується до відкриття у штаб-квартирі організації в паризькому регіоні, також буде обладнана новітніми продуктами Philips Monitors, зокрема, першокласними моніторами для консолей. Це дозволить команді PSG Esports максимально відточити свої навички.

Фаб'єн Аллегр (Fabien Allègre), директор по диверсифікації бренду Paris Saint-Germain і куратор кіберспортивної діяльності клубу, зазначає:

«Організація Paris Saint-Germain Esports рада вітати Philips Monitors в якості офіційного партнера з постачання моніторів для консолей, які отримають наші талановиті гравці в FIFA-21 та творці контенту. Ми з нетерпінням чекаємо можливості випробувати продукцію світового класу під брендом Philips Monitors і налагодити більш тісну співпрацю. PSG Esports потребує технічної досконалості та інноваційних продуктів, які допоможуть нам підтримувати конкурентоспроможність. Саме в Philips Monitors ми знайшли ідеального партнера».

Штефан Зоммер (Stefan Sommer), директор з маркетингу та управління бізнесом MMD і Philips Monitors, додає:

«Ми раді об'єднати зусилля з Paris Saint-Germain Esports, ставши офіційним постачальником моніторів для консолей, щоби учасники FIFA-21 і творці контенту могли використовувати найкраще обладнання. Ми розраховуємо, що наші продукти дадуть їм перевагу та з нетерпінням очікуємо можливості побачити, які спільні досягнення нас чекають в майбутньому».

Вболівальники можуть стежити за співпрацею Paris Saint-Germain Esports і Philips Monitors в FIFA-21 на офіційних сторінках PSG Esports в Twitter, Instagram, Facebook та Twitch.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода