Київстар інвестував у соціальні проєкти більше 3 млн грн. у 2019 році

За минулий рік Київстар реалізував 12 крупних соціальних ініціатив. Майже кожен другий співробітник телеком-оператора долучився до проєктів корпоративного волонтерства.

Комментарии 1727
Разом співробітники приділили понад 3600 годин суспільно-корисній діяльності.

Київстар розпочав активно реалізувати проєкти корпоративної соціальної відповідальності  в 2006 р. За цей час соціальні інвестиції компанії склали близько 80 млн.грн. 

Сьогодні корпоративна соціальна діяльність Київстар поділяється на два напрямки: компанія допомогає дітям із вадами здоров’я та започатковує або підтримує навчальні програми, які покликані розвивати нові сучасні навички та вміння. 

Як Київстар допомагає

Корпоративне волонтерство існує в компанії вже 13 років, за цей час співробітники присвятили більше 50 тис. годин на волонтерську працю. 

У 2019 році співробітники Київстар вперше провели День донора, що відбувся за підтримки благодійного фонду Твоя опора, який є постійним партнером компанії Київстар в рамках ініціативи «Доторкнись до серця». Донорами стали 66 співробітників та здали 32 л крові на допомогу пацієнтам Інституту ім.Амосова. 

Співробітники Київстар взяли участь у акції «Пробіг під каштанами» та організували корпоративний чемпіонат з футболу задля збору коштів на закупівлю медичних витратних матеріалів для операцій на серці дітей, які проходять лікування в Інституті ім.Амосова та Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Крім того, співробітники долучились до проекту допомоги створення сімейних кімнат в лікарні Охмадит - Добрі справи потребують кави. Загальна сума, яку співробітники зібрали, становить 138 785 грн. 

Дитяча надія – це послуга, завдяки якій абоненти Київстар можуть перераховувати кошти на благодійність через SMS. Київстар реалізовує проєкт у партнерстві із благодійним фондом «Українська Біржа Благодійності». За рік існування ініціативи абоненти Київстар за допомогою SMS-повідомлень перерахували більше 2 млн.грн. На ці кошти було закуплено медичне обладнання та витратні матеріали для 10 українських лікарень, в яких щороку проходять лікування понад 15 тис. дітей. 

Пошук дітей – це спільний проект Київстар та Національної поліції України (НПУ), що направлений на допомогу у пошуку зниклих дітей за допомогою SMS. За 2019 рік Київстар на запит НПУ здійснив 173 SMS розсилок абонентам Київстар з прикметами зниклих дітей по всій Україні.

Аби батьки знали, де знаходяться їх діти, Київстар розробив мобільний додаток Star Guard Family який дозволяє батькам також контролювати доступ дітей до Інтернету з мобільних пристроїв, убезпечити їх від неприйнятного контенту та потенційних загроз у мережі, а також захистити телефони від вірусів.

Як Київстар допомагає у навчанні

Спільний проект Київстар і громадської організації «Global Office» - GoCamp – дозволив 3520 школярам із 96 шкіл по всій Україні отримати знання й навички у сфері інновацій та підприємницької діяльності. 50 співробітників Київстар стали менторами проєкту.

Київстар став партнером Всеукраїнського фестивалю інновацій, що проводився за підтримки Міністерства освіти і науки України. Менторську підтримку від компанії одержали 60 стартапів, а переможець конкурсу отримав грант на суму 100 000 грн. 

Big Data School – це безкоштовний навчальний проєкт Київстар, який компанія проводить вже вчетверте. За 2019 рік було отримано рекордну кількість заявок -  3000. 30 студентів змогли пройти навчання та здобути знання з big data. 

JuniorZ – це спортивний рух, який спрямований на розвиток серед школярів активного способу життя. За підтримки Київстар JuniorZ на чолі з Олександром Педаном відвідав 13 міст та навчив 11 тисяч школярів зі 1 147 шкіл таким видам спорту, як чирлідинг, хортинг, корфбол, петанк, флорбол, бадмінтон, фризбі.
У 2019 році Київстар створив онлайн-школу Смартфон для батьків. Мета платформи – це познайомити старше покоління з азами використання смартфону. Навчання в школі пройшли понад 70 тис. користувачів. 

Інші досягнення

Проекти Київстар із корпоративної соціальної відповідальності оцінив професійний ринок: компанія отримала міжнародну нагороду за глобальне лідерство у сфері сталого розвитку Sustainability Awards 2019 та нагороду у Telecom Awards 2019 у номінації «Соціальний проект року».

Робимо добрі справи разом!
За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода