Київстар продовжує співпрацю із Serviceplan Ukraine

Тендер на креативне обслуговування Київстар вдруге виграло агентство Serviceplan Ukraine, яке почало співпрацю з телеком-оператором у 2016-му.

Коментарі 2314

Разом компанії реалізували такі масштабні та успішні кейси, як запуск 3G та 4G, запуск нового месенджера Veon в Україні, репозиціонування магазинів Київстар, кампанія до 20-річчя Київстар та інші. Видовищні ролики, яскраві заходи, ефектні активності з використанням технології доповненої реальності, серії роликів із постійними героями – все це було частиною рекламних кампаній Київстар, створених Serviceplan Ukraine.

З березня цього року команда працювала над новими тендерними брифами і наприкінці травня представила стратегію та креативні ідеї для Київстар. Паралельно з роботою над тендером агентство вело поточні проекти і зняло 11 рекламних роликів для телеком-оператора №1.

Юрій Чорненький, керівник департаменту маркетингових комунікацій Київстар: «За останні два роки Київстар еволюційно став на сходинку вище, впроваджуючи найсучасніші технології і пропонуючи найактуальніші послуги у сфері комунікацій. Тому нам важливо, щоб рекламні кампанії були на відповідному рівні та поєднували ключові для нас характеристики – креативність і ефективність. Разом із Serviceplan ми реалізували масштабні й важливі проекти і задоволені результатами. Ми з радістю продовжуємо співпрацю і певні, що в нас попереду ще більше креативних і результативних кампаній».

Олена Яковлева, CEO Serviceplan Ukraine: «Ми щасливі продовжити співпрацю з Київстар. Для нас перемога саме в цьому тендері була найбажанішою, і вся команда викладалася на повну. У Київстар дуже різноманітні проекти, в яких можна розкрити професійний потенціал і реалізувати креативні ідеї. Тому працювати над ними завжди цікаво. Це і комплексні інноваційні кампанії для B2C- і B2B-клієнтів, і зйомка ТВ-роликів та туторіалів, і проекти в сучасних технологічних сферах, що зараз активно розвиваються, – IoT та M2M. Раді бути в команді й досягати нових результатів».

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода