KIVI презентувала ринку нову серію смарт-телевізорів

Компанія KIVI презентувала ринку нову серію смарт-телевізорів на базі найпопулярнішої і надійної операційної системи від Google Android TV 9.

Коментарі 1561

Серед основних переваг нової лінійки KIVI Smart TV 2020 року - поліпшені зображення та звук. Потужний графічний процесор A.C.E Pro в комбінації з дисплеями преміум класу гарантують рівномірний розподіл яскравості і відсутність засвітів, покращуючи зображення навіть на найскладніших ділянках та зберігаючи його натуральним і живим. Моделі також оснащені новим аудіо-процесором, поліпшеними й відкаліброваними динаміками, що істотно підвищує якість звуку за рахунок обробки аудіо-сигналу за 16 параметрами.

«Ми фундаментально підійшли до створення нових телевізорів, спираючись на весь наш досвід і досвід наших клієнтів. Від розробки до виробництва нової лінійки минуло 2 роки. Ми фокусувалися на стабільній і швидкій роботі операційної системи, для цього ми уклали контракт з Google. Також була повністю перероблена апаратна частина, за рахунок чого ми суттєво поліпшили якість зображення і звуку», - відзначає Євген Руденко, віце-президент з виробництва та інновацій компанії KIVI.

Використання ОС Android TV 9, з подальшим автоматичним оновленням до 11-ї версії, надає користувачеві широкі можливості. Функція Chromecast built-in забезпечує можливість транслювати програми та контент з мобільного пристрою, планшета або комп'ютера на екран телевізора.

Ви можете з легкістю інтегрувати телевізор KIVI в систему Smart Home, завдяки єдиній системі автентифікації, що дає можливість управляти розумними пристроями з вашого телевізора.

За допомогою голосового управління Google Assistant KIVI Smart TV також здатний підказати, чи працює ваше улюблене кафе, показати затори на дорогах, відкрити YouTube або включити серіал на Netflix, відрегулювати гучність відео або поставити його на паузу, а також багато іншого.

За підсумками 2019 року KIVI входить в ТОП-3 з продажу в Україні серед брендів Smart TV. Такого результату команда KIVI домоглася всього за чотири роки і розраховує, що нова лінійка дозволить значно посилити ринкові позиції компанії в найближчий рік.

"Команда розробників KIVI щодня працює над розвитком продуктів компанії, фокусуючись виключно на створенні розумних телевізорів. І сьогодні ми представляємо нашу останню розробку, якою по праву можемо пишатися", - говорить Євген Руденко.

На українському ринку будуть представлені наступні серії:

KIVI 510 Series

Екран: Class premium display

Розмір екрану (дюйми): 24, 32, 40

Роздільна здатність екрану: HD, Full HD

Операційна система: немає

Зображення: Uniformity

Звук: Dolby Digital

H / F 710 Series

Екран: Class premium display

Розмір екрану (дюйми): 32, 40

Роздільна здатність екрану: HD, Full HD

Операційна система: Android TV 9

Можливості: Google Assistant, Chromecast built-in

Графічний процесор: A.C.E Pro

Зображення: Uniformity, HDR10, Super Contrast Control

Аудіо процесор: SRC

Звук: Dolby Digital

Додатково: Передвстановлено Netflix, автоматичне оновлення до Android TV 11

U 710 Series

Екран: Class premium display

Розмір екрану (дюйми): 43, 50, 55

Роздільна здатність екрану: 4K UHD

Операційна система: Android TV 9

Можливості: Google Assistant, Chromecast built-in

Графічний процесор: A.C.E Pro

Зображення: Uniformity, HDR10, Super Contrast Control, Ultra Clear, 4K Upscaling, MEMC

Аудіо процесор: SRC

Звук: Dolby Digital

Додатково: Передвстановлено Netflix, автоматичне оновлення до Android TV 11

Висока якість продукції KIVI підтверджується гарантійними зобов'язаннями - компанія надає трирічну гарантію на дисплей-модулі нової лінійки. Компанія забезпечує також постійне оновлення і підтримку програмного забезпечення.

Нові телевізори KIVI вже доступні на полицях українських торгових мереж.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода