КМФР 2023: скористайтеся вигідними умовами Early Birds Deadline

До 1 лютого включно триває прийом робіт на Київський Міжнародний Фестиваль Реклами 2023 на умовах Early Birds Deadline. Це вигідні умови для українських учасників, для членів ВРК подача є безкоштовною до кінця цього дедлайну

В умовах війни рекламна індустрія продовжує свою роботу та українські креативники долучаються самі та закликають міжнародне співтовариство не просто створювати креативні ідеї, а за допомогою рекламних комунікацій робити світ кращим. “Make the world a better place” – меседж, який намагається передати світові українські рекламники через КМФР 2023. Адже найпрестижніший рекламний фестиваль України, який не зупиняв своєї роботи ні за часів пандемії, ні під час війни, пройде 24-ий раз та буде присвячений виключно суспільно значущим комунікаціям.

Особливе місце в сезоні 2023 року посідає спеціальний конкурс PEACE, що створений для робіт та кампаній, які протидіють війні, агресії, геноциду, злочинам проти людства, включно з сьогоднішньою війною в Україні. Участь в даному конкурсі є безкоштовною для всіх учасників.

Разом зі спеціальним конкурсом PEACE фестиваль включає 13 конкурсів, що спрямовані у тому числі на:

  • допомогу навколишньому середовищу,
  • боротьбу з дискримінацією (расовою, етнічною, релігійною тощо) шляхом просування дій щодо розширення прав та можливостей, рівності, толерантності,
  • досягнення гендерної рівності та розширення прав і можливостей для всіх,
  • боротьбу з бідністю та голодом повсюди,
  • підтримку, захист і збереження тварин і дикої природи,
  • розвиток мирного та інклюзивного суспільства для сталого розвитку.

Роботи повинні бути реалізовані з січня 2022 по травень 2023 року включно. До участі НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ як роботи від країн-агресорів, так і роботи, створені для брендів та компаній, що продовжують свою діяльність та території цих країн.

Early Birds Deadline триває до 1 лютого 2023 включно. Члени ВРК можуть в межах цього дедлайну подавати свої роботи безкоштовно до будь-якого конкурсу КМФР 2023. Подача робіт на конкурс PEACE є безкоштовною для всіх учасників до фінального дедлайну. Також діють знижки для індустріальних асоціацій. Інформація про дедлайни та вартість дивиться на сайті UCS.

Долучайтесь до КМФР 2023!

Робимо світ кращим разом! 

sostav.ua