"Коли вагаєшся - просто спитай": Prom.ua запустив рекламу до 14 лютого і 8 березня

Маркетплейс закликає людей поговорити один з одним та запитати у партнера чи хоче він/вона, щоб його вітали і якщо так –– то як.

Коментарі 2473

Ідея “Якщо вагаєшся – просто спитай” стала основою для двох рекламних кампаній –– до Дня Валентина та 8 березня.

“Ми думаємо, що і вітання, і подарунки мають бути осмислені. Тому ми пропонуємо мамам та дітям, закоханим і не дуже поговорити про сенс свят та про очікування від них. І тільки після цього — вибрати найкращий подарунок, якщо його чекають, звичайно. А вибрати його зручно на Промі, де є абсолютно все” – каже Юля Новаченко, маркетинг директорка Prom.ua.

Кампанію розробляли із креативною командою MOZGI Group.

“Під час пошуку креативної ідеї ми зрозуміли, що не коректно говорити про правильні/неправильні подарунки та вітання. Кожна з них – це завжди історія людей, унікальна та особиста. І для Prom важливо приділити увагу цим історіям, не залишити без уваги та допомогти. Тому маркетплейс визначив важливу місію перед святами — підштовхнути бути щирим. А питання — це найкращий спосіб розпочати розмову”, — поділився Влад Болсун, креативний директор MOZGI Group.

На 14 лютого на екрани вийшла історія двох закоханих із меседжем: “Коли любиш – спитай”. Про це говорить дівчина у відео роликах, яка напряму запитує у партнера, що йому подарувати на День Валентина.

 video
 video

У рекламній кампанії до 8 березня Prom.ua та Mozgi пішли ще далі і меседж змінився: “Коли вагаєшся – спитай”. У відеоролику хлопчик запитує у мами: "А вітати на 8 березня - це норм ідея?"

“За результатами соціологічних досліджень 2021 року –– останні 9 років зменшується кількість святкуючих 8 березня. Але 68% респондентів відзначатимуть цю дату. Тому, розуміючи всю важливість сприйняття 8 березня та його вплив на питання рівноправності в країні, у рекламній кампанії Prom не нав'язує своїй аудиторії святкувати чи ні. Він пропонує просто спитати”, – уточнив Влад Болсун.

 video
 video

Продакшн робили із Digital Religion. Режисер роликів – Олексій Тараненко.

Під час зйомок, окрім креативів для ТБ та digital, ми продумали і ТікТоки, які стали частиною спільної ідеї та розкривали її ще більше з урахуванням особливостей платформи. У кампанії до 14 лютого вони чудово "залетіли", оскільки ми зробили їх трендовими та фановими. Користувачі миттєво оцінили – останній ролик став мемом. Користувачі пропонують свої варіанти музики та тексту, один з них ми вирішили підтримати, – коментує Катерина Комова, медіа менеджерка Prom.ua

@prom_ua

пов: вона запропонувала самому вибрати подарунок

♬ оригинальный звук - ????
@prom_ua

спитай про подарунок напряму, шоб так закрутилося

♬ оригинальный звук - _malifisenta007_

Рекламна кампанія стартувала 1 лютого та триватиме до 8 березня на телебаченні, у діджиталі (YouTube, YouTube Music, Megogo, банерна реклама), а також у соціальних мережах (TikTok, Instagram, Facebook).

За матеріалами пресрелізу 

Обговорити з іншими читачами:
Погода