Коли ж? У мережі з'явилися суперечливі чутки про вихід iPhone 8

Аналітики вважають, що компанія Apple може відкласти випуск принципово нового iPhone 8 до 2018 року. А може і представити смартфон в червні.

Коментарі 4964
Наприклад, аналітики Deutsche Bank випустили дослідницьку записку, в якій припустили, що довгоочікуваний пристрій не може бути випущено в 2017 році, пише Business Insider.

"Ми не припускаємо виходу якого-небудь нового iPhone в поточному календарному році. Кілька повідомлень від представників ланцюжка поставок припускають, що ключовий брак компонентів і технічні проблеми можуть затримати вихід iPhone 8 ціїє осени. Ми вважаємо, що ця доповідь ще раз підкреслює невизначеність в термінах виходу наступного покоління iPhone", - відзначають експерти.

Зокрема, від Apple досі не надійшов велике замовлення на упаковку для смартфонів. Втім, восени досить імовірний вихід смартфона iPhone 7s.

У той же час, аналітик інвестиційного банку JPMorgan заявив, що Apple з великою ймовірністю може показати iPhone 8 вже на конференції для розробників WWDC 2017, яка пройде в Сан-Хосе з 5 по 9 червня. Такі несподівані дані наводить 9to5mac.com.

Відзначимо, що Apple, дійсно, раніше анонсувала нові iPhone під час заходу WWDC, але ця традиція перервалася після дебюту iPhone 4 в 2010 році.

По материалам nv.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода