Колишній дизайнер Apple Джоні Айв представив нову коронаційну емблему короля Карла III

Джоні Айв, у минулому головний дизайнер Apple, та його компанія LoveFrom представили нову офіційну емблему коронації Карла III.

Коментарі 833
Про це пише Hypebeast .

Логотип віддає шану любові монарха до природи і відсилає до флори чотирьох країн Сполученого Королівства — троянди Англії, чортополоху Шотландії, нарцису Уельсу та трилиснику Північної Ірландії. Поєднуючись, вони повторюють форму корони Святого Едуарда, якою і буде коронований Карл. Айв використовував червоний, білий та синій кольори, які зустрічаються на Прапорі союзу.

«Емблема говорить про щасливий оптимізм весни та святкує початок нової ери Сполученого Королівства – ери Карла. Вона передає як радість, так і глибину цієї події», - заявив Айв.

Коронація пройде у Вестмінстерському абатстві 6 травня. Емблема з'явиться на всіх предметах, пов'язаних із коронацією, включаючи банери, прапори та офіційні товари.
Обговорити з іншими читачами:
Погода