Колишній топменеджер Bolt Тарас Потічний розвиватиме Liki24.com

У липні 2021 року Тарас Потічний приєднався до команди HealthCare-сервісу Liki24.com, увійшовши до борду компанії та очоливши напрям її розвитку на зовнішніх ринках.

Коментарі 1634

Ключовими завданнями на посаді Vice-President of Expansion стануть масштабування і запуск сервісу на нових ринках, а також створення ефективної міжнародної команди, яка адаптуватиме та просуватиме продукт.

«За 2020 рік грошовий обіг компанії зріс учетверо: з 5 до 20 млн доларів. Але це тільки початок великого й амбіційного шляху. Зупинятися ми не збираємось і постійно шукаємо можливості для експоненційного розвитку. Однією з таких можливостей є вихід на міжнародні ринки. Проте запуск і розвиток сервісу в новій країні передбачає як безліч ризиків, яким треба вчасно запобігти, так і низку викликів, які треба подолати. Саме тому ми дуже раді бачити в своїй команді такого кваліфікованого експерта, як Тарас. Я впевнений, що його досвід неодмінно стане у пригоді для розширення географії нашого сервісу в Європі», ― каже співзасновник і CEO Liki24.com Антон Авринський.

Протягом останніх років кар’єра Тараса Потічного була пов’язана з Bolt, де він обіймав посаду регіонального менеджера: запустив сервіси в Україні й з нуля зміг вивести їх на провідні позиції.

«Liki24.com ― це стартап, який вражає та надихає. Ми плануємо масштабнішу експансію у Польщі, Румунії та Угорщині. Також на черзі ще декілька країн. Мені надзвичайно імпонує філософія компанії ― допомагати людям і будувати сервіс міжнародного рівня.

Попереду багато роботи, оскільки однакових ринків не буває. Кожен із них має свою специфіку, яку потрібно враховувати, адаптуючи продукт, команду та підходи до взаємодії з клієнтами. Liki24.com ― це високотехнологічний сервіс, що дозволяє отримувати ліки швидше, зручніше і дешевше. Тож я впевнений, що наша націленість на результат і розширення бізнесу допоможуть не тільки досягти успіху в інших країнах, але й стануть початком кардинальних змін на фармацевтичному ринку загалом», — зазначає VP of Expansion сервісу Liki24.com Тарас Потічний.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода