Комітет DOOH IAB Україна випустив першу редакцію глосарію цифрової зовнішньої реклами

IAB у всьому світі відповідає за розробку, адаптацію та впровадження стандартів інтерактивної реклами в найширшому розумінні: від інтернету до цифрової зовнішньої реклами (DOOH).

Коментарі 1762

Комітет DOOH при IAB Україна у складі широкої робочої групи з представників операторів зовнішньої реклами та рекламних агенцій підготував першу редакцію Глосарію цифрової зовнішньої реклами IAB DOOH glossary, що відповідає світовим стандартам та враховує специфіку українського ринку.

"DOOH глосарій - це перший крок у встановленні правил гри на новому динамічному ринку цифрової зовнішньої реклами. Завдяки діалогу в партнерстві з агенціями та компаніями-власниками цифрового інвентаря ми здатні швидко адаптувати міжнародні правила та стандарти в Україні. Це тільки перший етап і попереду багато роботи в колаборації з колегами, але ми відчуваємо потреби один одного та швидко рухаємося у бік розвитку надзвичайно перспективного сегменту діджитала." - коментує Наталія Резник Де Пірро, стратегічний директор PRIME Group, керівник Digital проектів.

"Цифрова зовнішня реклама забезпечує як переваги зовнішньої реклами, наприклад, 100% присутність в інформаційному полі цільової аудиторії, так і значно збільшує якість контакту з цією аудиторією завдяки цифровим властивостям. В Україні цифровий інвентар активно розвивається останніх декілька років, тому назріла необхідність створення єдиної термінології в медіа  ̶ для спрощення взаємодії клієнтів з фахівцями, а також для мінімізації плутанини в юридичних документах." - додає Марія Косімчук, лідер з Non-TV медіапланування  Nostra Communications Group.

“Складно переоцінити важливість єдиних стандартів для ринку, що активно розвивається. Створюючи Глосарій, учасники ринку взяли найкраще із міжнародних практик, врахували українські реалії ринку зовнішньої реклами і в результаті отримали якісний прикладний продукт, що дозволить всім говорити однією мовою про DOOH.” - зауважує Олексій Доценко, Strategic Development Director, Posterscope Ukraine.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода