Комітет DOOH при IAB Україна підготували шаблон ефірної довідки

Однією з ключових задач IAB у всьому світі є стандартизація ринку, яка стосується не лише напрацювання чи адаптації глобальних стандартів цифрової реклами, а й звітності. Саме тому профільний комітет IAB підготував шаблон ефірної довідки DOOH кампаній, спираючись за глобальний досвід та локальні ринкові реалії.

Коментарі 1947
“З 1 липня 2021 року основним і обов’язковим елементом звітності DOOH-кампаній за стандартами IAB стане ефірна довідка (proof of play, PoP). Ухвалення PoP як індустріального стандарту – важливий і необхідний крок для розвитку української галузі out of home реклами. Підтвердження факту проведення кампаній за допомогою РоР збільшить прозорість взаємодії учасників ринку, що в результаті підвищить довіру до медіа і одночасно знизить психологічні бар’єри входу для нових рекламодавців”, - коментує Наталія Резник Де Пірро, стратегічна директорка PRIME Group, керівниця Digital проектів, керівниця DOOH комітету.

“Спираючись на світові стандарти нашого партнера, найбільшого в світі оператора зовнішньої реклами, ми завжди підтримуємо впровадження нових якісних ініціатив у сфері, адже завдяки цьому ринок України розвивається та стає більш цивілізованим.

Впровадження єдиного сучасного та інформативного формату ефірної довідки зовнішньої цифрової реклами якісно покращить взаємодію між сторонами та допоможе в формуванні прозорого ринку DOOH.” - додає Юрій Герасьов, стратег, Bigmedia.

“Ефірна довідка – важливий доказ факту розміщення, який буде корисним для ринку цифрової зовнішньої реклами саме зараз, у період його найбурхливішого розвитку, а особливо, коли впроваджуватимуться програматик закупки. Цим пояснюється необхідність в стандартизації даного документа”, - уточнює Олексій Доценко, директор зі стратегічного розвитку, Posterscope Ukraine.

IAB планує подальшу комунікацію з гравцями ринку та державними органами для того, щоб шаблон довідки став індустріальним стандартом.

Шаблон можна скачати за посиланням.

Обговорити з іншими читачами:
Погода