Команда ГО «Телекритика» запускає інтернет-видання «Детектор медіа»

Команда Громадської організації «Телекритика» на чолі з Наталією Лигачовою оголосила про запуск нового проекту — інтернет-видання «Детектор медіа».

Коментарі 3671
Нове видання буде інформувати читачів про найважливіші подіїв українському і світовому інформаційному просторі та на медіаринку в контексті політичних та соціальних процесів. Важливою складовою «ДМ» буде аналіз і критика роботи вітчизняних ЗМІ з метою підвищення якості їхнього продукту. А також – сприяння медіаграмотності широких верств населення. Впровадження медіареформ, створення суспільного мовлення, викриття фактів корупції у медіасфері, моніторинг діяльності державних та регулятивних органів у галузі, протидія перетворенню ЗМІ у засоби пропаганди – пріоритетні теми «ДМ».

Слоган «Детектора медіа» — «Watch dog українських ЗМІ». Все, що громадянам обов'язково треба знати про медіа, щоби ті працювали на суспільство, а не суспільство - на рейтинги ЗМІ та інтереси їхніх власників, — планує доносити до читачів команда проекту.

«Детектор медіа» розпочав роботу з підготовки спецвипуску, присвяченого щорічній телевізійній премії «Телетріумф». Спецвипуск виконаний на замовлення Індустріального телевізійного комітету та містить інформацію про кожного зі 123 номінантів шорт-листа «Телетріумфу 2014-2015» у 41 номінації.

Наразі триває робота над розробкою сайту http://detector.media, який запрацює в кінці січня 2016 року.До того часу контент проекту доступний на його Facebook-сторінці. Редакція «Детектора медіа» — досвідчені журналісти, які протягом багатьох років спеціалізуються на медійній тематиці: Галина Петренко, Мар’яна Закусило, Світлана Остапа, Гала Скляревська та інші вихідці з інтернет-видання«Телекритика». «Детектор медіа» також продовжить співпрацю з відомими авторами «старої “Телекритики”» — Андрієм Кокотюхою, Отаром Довженком, Сергієм Черненком, Петром Бурковським та іншими. Планується залучити й нових колумністів і медійних експертів.

«Ми раді, що, запускаючи завдяки підтримці й довірі західних донорів “Детектор медіа”, зможемо продовжити традиції єдиного в Україніне залежного “медіа про медіа”, які ми протягом останніх 14 років старанно плекали в “Телекритиці”. Враховуючи складні завдання, які в найближчі роки стоятимуть перед українським медіаринком, ми сподіваємося допомогти йому пройти через ключові трансформації та стоятимемо на сторожі балансу інтересів учасників цього ринку та суспільства», — коментує голова правління ГО«Телекритика» та шеф-редактор «Детектора медіа» Наталія Лигачова.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода