Команда конкурсу Power of Young створила однойменний YT-канал про рекламу та креативні індустрії

Креатори мають на меті розвивати україномовний контент у Ютубі, спілкуватись про найцікавіше, що, на їх думку, є цікавим у світі творчості, та запрошувати талановитих людей.

Коментарі 1149

Першим відео на каналі став пілотний випуск програми ТОЩО #1 про суддівство одного із найвідоміших фестивалів креативності - Каннські Леви 2022. Гість програми - Костя Шнайдер, креативний директор Saatchi & Saatchi Ukraine, Publicis Groupe Ukraine та Chech Republic розповів про свій досвід у Каннах у ролі журі категорії Film. Він став першим українським креативним директором, що долучився до фестивалю як член журі. Костя розповів про систему оцінювання, рівень конкуренції та проекти, які найбільше запам’ятались.

Ведучими програми ТОЩО стали: Юля Медуна, менеджерка з комунікацій Publicis Groupe Ukraine, та Богдан Стрільчик, дизайнер Publicis Ukraine.

 video

Power of Young - це конкурс для молодих креаторів, який Publicis Groupe Ukraine, найбільш креативна комунікаційна група в Україні*, започаткувала у 2019 році. За період проведення конкурсу організатори отримали більше 600 подач від українських креаторів у 4 категоріях. 

*за результатами рейтингу ВРК.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода