Команди 1+1 media, WAW та МКІП закликають плюсувати українську в Міжнародний день рідної мови

Щорічно, 21 лютого, у світі відзначають Міжнародний день рідної мови. З цієї нагоди команди 1+1 media, WAW та МКІП випустили спеціальне відео із серії тематичних відеороликів, що закликають плюсувати українську. 

Коментарі 728

У тематичному відеоматеріалі розповідається про те, скільком розмовним мовам світу загрожує зникнення. Зокрема, розкривається головна причина їх зникнення – носії перестають спілкуватися своєю рідною мовою. 

 video

«Кожні десять років ЮНЕСКО публікує перелік мов, яким загрожує зникнення. На жаль, українська мова колись теж була у цьому переліку. Тож для того, аби не втратити нашу національну ідентичність, назавжди відмежуватися від ворога, ми в 1+1 media спільно з  WAW та МКІП закликаємо плюсувати українську вже сьогодні. Міжнародний день рідної мови — слушна  нагода для цього», – зазначають в 1+1 media. 

До того ж творці відео пригадали, як сторіччями українців виборювали своє право говорити українською, процитувавши уповноваженого із захисту державної мови Тараса Креміня: 

«Українці виборювали своє право говорити українською понад 350 років. І сьогодні відстоювати його має кожен громадянин, адже, як відомо, без мови рідної й народу рідного нема». 

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода