Команду StarLightMedia посилив новий арт-директор

Вадим Ревін долучився до команди арт-директорів об’єднаного Design Bureau. Креативний підрозділ входить в структуру медіагрупи StarLightMedia і об’єднує усі дизайн-відділи каналів.

Комментарии 2232

Вадим має 9-річний досвід роботи з графічним та кінодизайном, анімацією, є переможцем численних нагород за найкращий motion-дизайн, таких як: Ukrainian Design Awards 2018, The Very Best of, BassAwards, отримав бронзу на Kakadu Awards 2018 та багато іншого.

«Для мене важливо налагодити комунікацію в команді, щоб з'явилися можливості для сміливих рішень. Про конкретні надзавдання говорити рано, але я впевнений, що команда однодумців-професіоналів стане рушійною силою для створення нових цікавих проектів», — зазначив Вадим Ревін, арт-директор Design Bureau.

Раніше Вадим керував VFX-департаментом у Snap Inc. Ukraine, працював арт-директором, motion-дизайнером на фрілансі, у компанії Postmodern працював над відкриваючими титрами до фільму ”Незламна”(Битва за Севастополь), був членом команди креативної digital-агенції VGNC, де займався такими проектами, як Mingdau, Clashot, Garcia Jeans та Petcube. Отримав професійні знання у київській школі дизайну «MasterSchool» за напрямом графічний дизайн, у московській «RealTime School» вивчав анімацію і візуальні ефекти. 

«StarLightMedia переживає значні процеси змін, створюється нова культура, повне оновлення підходів до роботи та творчої складової. За трансформацією компанії стоїть сильна команда професіоналів. Радий, що її посилив досвідчений спеціаліст. Разом ми націлені на плідну співпрацю в довгостроковій перспективі: нові ідеї, свіжі погляди і, звичайно, крута реалізація»,Олексій Рєпік, керівник Design Bureau StarLightMedia.

Як зазначалося вище,  Design Bureau входить в структуру дивізіону «Мовлення» медіагрупи StarLightMedia і об’єднує усі дизайн-відділи каналів. Спеціалізація дизайн-бюро — ТВ-брендінг, упаковка ТВ-проектів, сценографіка, оформлення кіно- і серіалів, brand content, постпродакшн і VR/AR технології для медіа.

За матеріалами прес-релізу

Обсудить с другими читателями:
Погода