Комікси про піар: вийшла серія листівок про будні PR-спеціалістів

Агенція публічних комунікацій Perfect PR розробили арт-листівки з ілюстраціями про будні PR-cпеціалістів.

Коментарі 1831
Проект реалізували у колаборації з художницею-ілюстраторкою Богданою Давидюк.

Публічні комунікації перетинаються із багатьма галузями: журналістикою, маркетингом, брендингом, дизайном тощо. Тож про цю роботу існує багато міфів і нерозуміння, чим же насправді щодня займаються фахівці з піару. Так у спеціалістів Perfect PR з’явилася ідея випустити колекцію листівок у форматі міні-коміксу. Загалом у колекції дев’ять листівок – дев’ять різних історій. 

«Сфера PR доволі специфічна. Тож ми захотіли пояснити нюанси нашого фаху через ілюстрації. У колаборації з художницею Богданою Давидюк ми переосмислили наші робочі моменти і передали це все у коміксах, – розповідає ініціаторка проекту Ольга Лех. – Кожна з листівок містить цілу історію. Наприклад, ми емоційно передали відчуття фахівця, коли він розпланував свій робочий графік до хвилини, однак аналітики сигналізують про кризу в соцмережах з бот-атакою і потрібно терміново переключитись до антикризового менеджменту. 

Також ілюстраторці вдалося передати на малюнку «гру» між журналістами та піарниками. Ми ж працюємо на одному полі, користуємося однаковими інструментами, однак маємо різні стратегії. Сподіваємося, що колеги в цих роботах знайдуть кожен щось своє».

Ілюстраторка проекту Богдана Давидюк розповіла, що при створенні листівок гіперболізувала абсурдність ситуацій із життя PR-cпеціалістів.

«Мені завжди хочеться показати ілюстровану ситуацію з абсурднішої сторони. Це непросто, але завдяки цьому вдається викликати зацікавлення – коментує Богдана Давидюк. – Одні з моїх улюблених робіт з цієї серії – це історія про всюдисущі правки та з цитатою Бурстіна. Мені цікаво працювати, коли можна розказати історію більше ніж в одному кадрі, підвести до чогось. Такі історії частково схиляються до комікса, але все одно залишаються лаконічними». 
За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода