Компанії Bolt, Visa та Райффайзен Банк об'єднали зусилля заради допомоги українцям

Компанія Bolt разом з Visa та Райффайзен Банком продовжують піклуватися про постраждалих під час війни

Коментарі 1532

Війна стала справжнім випробуванням для українців. В цей складний час є багато людей, які потребують допомоги. В таких умовах особливо важливо, щоб бізнес був соціально-відповідальним і допомагав суспільству.

Саме тому команди Bolt, Visa та Райффайзен Банку об'єднали зусилля для допомоги звичайним українцям, які опинилися у скрутному становищі.

З 14 липня 5% від вартості кожної поїздки на електросамокаті Bolt, яка оплачується карткою Visa від Райффайзен Банку, буде спрямовано на гуманітарні потреби українців.

До того ж до кінця вересня діє знижка 30% на поїздки на електросамокатах за умови оплати карткою Visa від Райффайзен Банку.

Щоб долучитися до допомоги та скористатися знижкою потрібно:

1. Додати у застосунок Bolt картку Visa від Райфу;

2. Розблокувати найближчий самокат;

3. Насолоджуватися поїздкою;

4. Відповідально припаркувати самокат.

" Користувачі дуже позитивно сприйняли повернення сервісу оренди електросамокатів. Ми раді, що у цей складний час можемо допомогти людям із щоденним транспортом та зробити пересування містом більш простим. Сьогодні не можна залишатися байдужими до горя і скрути людей навколо нас. Хтось потребує їжі і одягу, а хтось -  ліків. Ми вже запустили декілька акцій і кожного дня думаємо над тим, що ще ми можемо зробити для людей. Тепер разом з Visa та Райффайзен Банком ми направлятимемо частину коштів від кожної поїздки на електросамокатах Bolt на закупку необхідних речей і гуманітарної допомоги українцям", — коментує Сергій Костя, директор з маркетингу компанії Bolt в країнах СНД та Східної Європи.

«З початку російського військового вторгнення в Україну, Visa спрямовує зусилля, аби забезпечити надійність та безперебійність роботи фінансового сектору і цифрових платежів, та сприяти підтримці української економіки і суспільства. Від прямої фінансової допомоги, відновлення МСБ, до підтримки державних заходів, що фокусуються на економічному відновленню країни. Ми також адаптували наші маркетингові активності, які втілюємо з банками та партнерами, аби генерувати додаткові ресурси на гуманітарну допомогу Україні при оплаті сервісів чи товарів картками Visa. І наша співпраця з Райфом та Bolt є гарним прикладом такого підходу», — зазначила Вікторія Шапронь, голова департаменту маркетингу Visa в 17 країнах.

«Допомагати можна просто, не відриваючись від своїх щоденних справ. Зараз ваша звична поїздка містом на самокаті – це не лише про свободу пересування. А й можливість отримати приємну знижку для себе та підтримати інших. Тим більше стати клієнтом Райфу можна в кілька кліків, відкривши віртуальну картку Visa», — зазначила Юлія Пузирьова, директор департаменту маркетингу Райффайзен Банку.

Нагадаємо, що з початку березня 2022 року компанія Bolt і Bolt Food за підтримки Visa виділила понад 1 млн грн для закупівлі та надання гуманітарної допомоги. До того ж, з 1 квітня 5% від суми замовлення з кожної транзакції у застосунках Bolt і Bolt Food за умови оплати карткою Visa передаються на гуманітарні потреби постраждалих українців та волонтерів.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода