Компанія Eldorado стала генеральним партнером Федерації кіберспорту України

Український омніканальний ритейл Eldorado та Федерація кіберспорту України (UESF) підписали меморандум про співпрацю та партнерство. В рамках співпраці Eldorado підтримуватиме усі кіберспортивні заходи, які організовуються та проводяться Федерацією, та які включено до Єдиного календарного плану спортивних змагань.

Коментарі 1717

Окрім інтеграції брендингу Eldorado у медіапростір Федерації партнери планують реалізувати низку спільних інтерактивних проектів для любителів кіберспорту.

Директорка з маркетингу Eldorado, Оксана Кулікова відмічає: «Eldorado підтримує Федерацію кіберспорту України не перший рік й надалі планує підсилювати підтримку українського кіберспорту. Кіберспорт - це не просто захоплення комп'ютерними іграми, це спорт, що розвиває індивідуальні та командні навички і ми відчуваємо необхідність підтримки цього спорту. Зараз кіберспорт став не тільки розвагою, а й впливовим учасником інфопростору. Ми прагнемо завжди йти в ногу з часом та очікуваннями наших клієнтів і переконані, що ця співпраця буде позитивною та ефективною. Eldorado пропонує вибір з майже 60 000 моделей сучасної персональної техніки провідних виробників і  порадує будь-якого геймера – від новачка до профі: комп'ютери, ноутбуки, ігрові консолі та маніпулятори, VR-окуляри, геймерські крісла, широкий вибір ліцензійних ігор і аксесуарів, які можна обрати зі знижками як онлайн, так і офлайн».

Засновник та член правління Федерації кіберспорту України Артур Єрмолаєв:«Ми переконані, що в українського кіберспортивного ринку значний потенціал,  а після визнання кіберспорту офіційним видом спорту в Україні, розпочався розквіт індустрії, відбувається процес зміни ставлення людей до кіберспорту, розуміння проблематики та ідей - як кіберспорт може допомогти людям. Ми залучаємо найкращих партнерів та спеціалістів до команди, щоб розвиток кіберспорту був сучасним, якісним, цікавим та плідним. Дякуємо компанії Eldorado, яка підтримує вже не перший кіберспортивний проект Федерації та надалі буде співпрацювати з нами щонайменше протягом всього 2022 року».

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода