Компанія Кока-Кола представила нову глобальну брендову платформу для торгової марки Coca-Cola

Бренд представляє платформу #справжнямагія – першу нову міжнародну платформу з 2016 року – та «Обійми» – нове бачення класичного логотипу Coca-Cola.

Коментарі 1737

Coca-Cola запускає нову глобальну філософію бренду та платформу під назвою Real Magic (#cправжнямагія), яка заохочує популяризувати справжню магію гуманізму.

Платформа оновлює посил  бренду щоденно об'єднувати та надихати людей за обставин світу, в якому ми живемо сьогодні. Вона ґрунтується на досвіді останніх 18 місяців: ми справді можемо знайти магію у всьому, що нас оточує, якщо об'єднаємось у несподівані моменти, які перетворюють звичне життя на надзвичайне. Вона визнає також чимало суперечностей, з якими стикаються нові покоління під час пошуку гармонії та єднання з іншими людьми у віртуальному та роз'єднаному світі.

«Coca-Cola – це бренд дихотомій: скромний, але культовий, автентичний, але таємничий, реальний і водночас магічний, – говорить Маноло Арройо, Директор Coca-Cola з маркетингу. – В основі філософії #cправжнямагія лежить віра в те, що дихотомії можуть збагатити світ і зробити його цікавішим місцем для життя – світом неординарних людей, неочікуваних можливостей та чудових моментів. Водночас вона відображає саму суть    Coca-Cola: справжній, невимовний та унікальний смак як дотик справжньої магії».

#cправжнямагія знаменує вихід першої з 2016 року глобальної платформи Coca-Cola, яку запускаємо разом з оновленим візуальним образом Coca-Cola та новим баченням логотипу Coca-Cola, що буде представлений у всіх маркетингових заходах. Натхненний класичною упаковкою Coca-Cola, логотип «Обійми» підіймає вигнутий напис на етикетках пляшок та банок. Так формується візуальне зображення, яке охопить моменти магії у всіх комунікаціях Coca-Cola.

Coca-Cola співпрацює з художниками, фотографами та ілюстраторами, щоб через логотип «Обійми» знайти безліч можливостей показати «Справжню магію». Завдяки власному чіткому та оригінальному баченню вони втілять у життя моменти повсякденної магії,  інклюзивні та загальні, і водночас індивідуальні та особливі.  Серед партнерів із дизайну – Wieden+Kennedy, Лондон, KnownUnknown та Kenyon Weston.

#cправжнямагія – це не просто слоган чи одноразова кампанія. Це довготривала філософія бренду та віра в те, що стимулює і спрямовує маркетинг та комунікації торгової марки Coca-Cola», – поділився Арройо.

Запуск платформи #справжнямагія здійснюється разом із новою кампанією під назвою «Від мене до тебе – одна Coca-Cola» – це поєднання реального та віртуального світу, метафора нашої віри в те, що ми маємо більше спільного, ніж відмінного, це піднесення гуманізму. У фільмі, який вийшов онлайн 27 вересня,  поставлено запитання: а раптом     Coca-Cola – це символ єдності, який би міг поєднати те, що вважали роз'єднаним і створити Справжню магію? У стрічці беруть участь троє відомих геймерів: DJ Alan Walker, Team Liquid’s Aerial Powers і Average Jonas.

Під час створення кампанії «Від мене до тебе – одна Coca-Cola» Кока-Кола співпрацювала з рекламним агентством BETC London, провідним кінорежисером Деніелом Вулфом і партнером з виробництва ігор та комп'ютерної графіки.

«За допомогою платформи #справжнямагія ми, зрештою, хочемо залучити людей до зовсім іншої екосистеми унікального та доступного досвіду, – говорить Арройо. – «Від мене до тебе – одна Coca-Cola» створено для спільноти, яка потребує чогось іншого, незвичного для Coca-Cola. Під час розробки цієї кампанії ми співпрацювали з розробниками, геймерами, Twitch та багатьма іншими людьми, щоб віднайти місце в реальності, до якої ми не звикли. Це неймовірно захоплює».

 video
За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода