Компанія LEGO запалила онлайн-ялинку та дарує новорічне диво дітям

Бренд LEGO запрошує всіх охочих прикрашати онлайн-ялинку дитячими фото та спогадами. У межах акції «Незабутній Подарунок» компанія передасть набори LEGO підопічним БФ «Таблеточки» та розіграє 100 подарунків серед учасників.

Коментарі 1990

У День Святого Миколая вогні LEGO ялинки урочисто засяяли. Тепер кожен учасник акції Незабутній Подарунок може знайти своє дитяче фото та спогад на LEGO ялинці.

Важлива мета — зробити подарунки підопічним БФ «Таблеточки». Долучитися до благодійності можуть всі учасники. Поділитися світлиною можна до 27 грудня на сторінці проєкту «Незабутній Подарунок». А 28 грудня бренд розіграє на своїй сторінці в Instagram 100 наборів серед учасників акції. Переможців визначать рандомом. Після закінчення цього етапу конкурсу, команда LEGO вибере 3 найбільш емоційні та захопливі історії та вручить призи авторам. Усі переможці отримають подарунки напередодні Нового року.

Для участі потрібно завантажити дитяче фото на сайт, а потім поширити фото з ялинки разом зі спогадом у своєму профілі в Instagram і додати хештег #НезабутнійПодарунок та відмітити legoua_official. Опублікувати можна власне фото або фото свого малюка, та головне — розповісти захопливу історію про той самий Незабутній Подарунок, що запам’ятався надовго. За кожну опубліковану світлину в Instagram з хештегом та відміткою бренду компанія передасть один набір LEGO до коробочки хоробрості БФ «Таблеточки».

Коробочки хоробрості, як це називають у фонді, волонтери поставлять у відділеннях, де в цей час проходять лікування підопічні благодійного фонду. Після кожної процедури дитина зможе взяти для себе невеликий подарунок. Адже, настрій малечі у лікарнях – важливий момент у процесі лікування.

Нагадаємо, що прикрашати онлайн-ялинку можна до 27 грудня.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода