Компанія LG випробувала звʼязок 6G у міських умовах

Південнокорейська компанія LG Electronics протестувала передавання та прийом даних у терагерцовому діапазоні 6G на відстань 320 метрів на відкритому повітрі. Тестування відбулося 7 вересня в інституті Фраунгофера у Берліні

Коментарі 918
Випробування наближають комерційне використання 6G у містах, оскільки покриття вимагає розміщення базових станцій на відстані близько 250 метрів. Минулого року LG Electronic успішно випробувала обмін даних 6G на відстані 100 метрів на відкритому повітрі.

Для компенсації втрат потужності у 6G в інституті Фраунгофера розробили підсилювач, здатний підвищити потужність передавання, а також підсилювач приймача для покращення якості вхідного сигналу.

Використаний під час випробувань багатоканальний підсилювач має вихідну потужність понад 20 дБм, що на 5 дБм більше, ніж торічна технологія.

Обговорення стандартів мереж 6G заплановано на 2025 рік, а впровадження технології комерційними операторами – на 2029 рік. У порівнянні з 5G, 6G забезпечить набагато вищу швидкість передавання даних із меншою затримкою та вищою надійністю.

За матеріалами https://tech.liga.net/
Обговорити з іншими читачами:
Погода