Компанія Nutricia запустила соціально-освітній проєкт «Бути поруч»

Лідер європейського ринку спеціалізованого харчування – компанія Nutricia – запустила соціально-освітній проєкт «Бути поруч».

Коментарі 1074

«Бути поруч» - це перший в Україні проєкт, який дає змогу онкопацієнтам та їх близьким отримати фахову інформацію про життя під час лікування та після нього, а також професійну психологічну підтримку.

Проінформованість та емоційне налаштування, а також правильний підхід до харчування впливає на кінцевий результат не менше, ніж саме лікування. Однак зараз онкопацієнти потерпають від нестачі достовірної інформації та адекватної підтримки.

Для досягнення цієї мети компанія створила спеціалізований сайт, де онкопацієнти можуть знайти відповіді на питання про свій вид раку, про медичні процедури та підготовку до них, харчування, реабілітацію. Також у них є можливість отримати безкоштовну консультацію онкопсихолога. 

Проєкт має офіційну сторінку у Фейсбук, яка постійно поповнюється актуальною інформацією. Щомісяця на платформі проводяться вебінари за участі експертів медицини, психології, соціальної сфери. Цінність цих вебінарів, крім безпосередньо отримання інформації з перших вуст, у можливості глядачів поставити експертам свої питання. 

Влітку 2021 року відбулась онлайн-зустріч на тему «Як по-справжньому "Бути поруч"?»  за участі відомих onco survivors Алли Мазур, Інеси Матюшенко, Ділі, онкопсихолога проєкту Вікторії Костецької. В ході цієї зустрічі спікери поділились особистим та професійним баченням питань про поведінку при отриманні діагнозу, підтримку за принципом «не нашкодь» тощо.

Онкопацієнтам під час лікування важко підтримувати віру в одужання. Щоб зміцнити її та поділитись корисним досвідом у рамках проєкту започаткували постійний спецпроєкт «Історії перемог». Його головні герої – люди, які здолали рак. Вони розказують про свій шлях до одужання, і доводять, що рак можна вилікувати. 

Проєкт представлений також і на платформі Ютуб, де зібрані короткі відео з чіткими відповідями від експертів НІРу на розповсюджені питання про рак.

На сьогодні соціально-освітній проєкт «Бути поруч» став опорою для мільйонів людей, які змушені боротися з онкологією в Україні. 

Обговорити з іншими читачами:
Погода