Компанія UGEARS приєдналася до екоініціативи Greening of the planet: у світі стало на 5,5 мільйона дерев більше

Для відомого українського бренду — виробника дерев’яних конструкторів UGEARS екологічні питання не порожній звук. Компанія представлена у 85 країнах на п’яти континентах й активно підтримує ініціативи, пов’язані з відновленням екології у світі.

Коментарі 1932

Так, на початку квітня компанія UGEARS взяла участь в ініціативі Greening of the planet, метою якої було висадити 1 млн дерев у 100 країнах за один день. Фактично ж 10 квітня, у день проведення акції, висадили 5,5 млн дерев у 110 країнах. Цей результат зафіксовано в Книзі рекордів України як світове досягнення — наймасовіше висадження дерев за добу в 110 країнах.

Варто відзначити, що сам проєкт засновано й розпочато в Україні. Це, безумовно, сприяє позитивному іміджу держави, підкреслюючи її внесок у боротьбу за збереження планети. Приєднатися до ініціативи може будь-хто — для цього потрібна лише небайдужість до екологічних проблем і віра в колективний успіх на шляху до їх розв’язання.

Тож у визначений день працівники UGEARS, як і понад два мільйони однодумців по всьому світу, взяли участь в акції. Завдяки цьому в Київській області, де розташоване виробництво компанії, було висаджено понад 6 тис. дерев.

«Ми віримо, що, об’єднавши зусилля, зможемо привернути увагу до глобальних екологічних проблем і зробити свій внесок у їх розв’язання. Ми пишаємося тим, що проєкт засновано в Україні та українці радо долучаються до нього», — наголосив Олексій Лисяний, директор компанії.

За словами Олексія Лисяного, захист екології завжди на часі та має бути у фокусі суспільства, держави й відповідального бізнесу. Тому компанія UGEARS і надалі залишатиметься активним учасником подібних ініціатив.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода