Компанія Volia підтримала грандіозне шоу «Танці. World of Dance»

Компанія Volia виступає партнером показу наймасштабнішого танцювального шоу «Танці. World of Dance». Прем'єра проєкту на СТБ стартувала 30 жовтня

Коментарі 1509

Агресія ворога, направлена на мирних жителів, мала на меті зламати силу духу і залякати сміливий народ, але це йому не вдалось. Адже сила волі, таланту, енергії та почуттів завжди  перемагає зло. Не ставлячи жодних обмежень, проєкт «Танці. World of Dance» об'єднав сотні талановитих людей усіх вікових груп. На сцену вийдуть чемпіони світу з бальних танців та юні володарі кубка світу з брейк-дансу; зворушливі родинні дуети та великі колективи з шаленою енергетикою; зіркові танцівники, які зараз боронять країну в лавах ЗСУ; ті хто танцює від народження й ті, хто доводять, що починати ніколи не пізно. Наймолодшому учаснику «Танців» усього 5 років, а найстаршим - близько 60.

«Ми покажемо надихаючі історії найкращих танцівників і танцівниць країни. А вони мовою танцю розкажуть глядачам про всі найважливіші моменти нашого життя — любов, мрії, стосунки з рідними, важливі соціальні теми. Це буде не лише красиво та видовищно, але і сучасно та технологічно. А найголовніше - з теплом і позитивними емоціями, які нам усім так необхідні сьогодні. Це буде грандіозна танцювальна історія, яка вкотре доведе, що ми, українці – незламна, непереможна, дуже чуттєва і найталановитіша нація», - коментує керівник проєкту Анатолій Максимов.

Докладаючи всіх зусиль для підтримки українців, Volia долучилась до національного креативного проєкту «Танці. World of Dance», в якому компанія виступає партнером показу.

«Останнім часом незламна сила волі є чи не найголовнішою характеристикою українського народу. Саме вона дозволяє нам успішно протистояти ворогу та досягти неминучої перемоги. Назва бренду нашої компанії – Volia – зараз є як ніколи актуальною, незламна воля зараз – це для нас усе! Проєкт Танці. World of Dance спрямований на те, аби через яскраве шоу, продемонструвати, які ми, українці, сильні та незламні, що навіть у такі важкі часи ми можемо демонструвати таланти та віру у наше майбутнє. Саме тому компанія Volia підтримала цей проєкт», - прокоментували подію у компанії Volia.

Танцювальне шоу «Танці. World of Dance» було відзнято  ще до 24 лютого. Але саме зараз, коли боротьба іде не лише з ворогом, а і з власними страхами та відчуттям невпевненості, воно має стати гімном свободи і торжеством життя.  З 30.10 по 18.12 щонеділі о 20:00 на глядачів чекає 8 яскравих програм, які будуть заряджати емоціями та силою волі.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода