Компанія Sistema заявила про зміну логотипу та нову айдентику

Новий логотип можна буде побачити на платіжних терміналах мережі. В новому стилі також оформлена сторінка в соцмережах компанії. Зміни чекають і на офіційний сайт.

Комментарии 1591

«Ми позиціонуємо себе як інноваційна компанія і прагнемо диференціюватися на ринку платіжних терміналів, – пояснює причини змін директор компанії Sistema Микита Бобнєв. – Ми надали перевагу мінімалізму в оновленні стилю і логотипу компанії, щоб сконцентрувати увагу на важливому – максимально простих і зручних сервісах для оплати послуг».

Логотип компанії у вигляді смайла вже можна побачити на платіжних терміналах мережі. Він став сучасною версією попереднього логотипу. Привітний смайл демонструє бажання компанії спілкуватися з клієнтом, дарувати позитивні емоції в буденних речах.

Над новим візуальним концептом працювало агентство mirrolab.

«Перед нами стояло завдання створити образ, який передаватиме настрій компанії, позитив і жвавість. Так отримали смайл, який зручно трансформувати. Через нього відбувається комунікація з людьми, що робить взаємодію із продуктом приємнішою та теплішою», – зазначає керівник проекту Ольга Курило. 

Платіжні термінали по всій країні будуть приведені до єдиного зовнішнього вигляду. Їх легко можна буде ідентифікувати по мінімалістичному стилю та фірмовому смайлу.

Нова айдентика стала відображенням трансформації, яка відбулася в процесі розвитку компанії.

З 2007 року Sistema – успішний гравець на ринку приймання платежів. Пропонує понад 3 000 послуг. Приймає будь-які платежі через 3 500 терміналів самообслуговування, розташованих по всій Україні.

Цього року Sistema першою в Україні запустила розрахунок картами через термінали самообслуговування за допомогою POS-терміналів. 

Незмінним лишається слоган компанії – «Ти можеш більше».

«Наші клієнти мають більше можливостей, оплачуючи більше послуг. Наші партнери та дилери отримують надійне співробітництво і стабільний прибуток. В жодній сфері життя немає меж досконалості, та з нами ти точно можеш більше», – мотивує директор Sistema Микита Бобнєв.

По материалам пресс-релиза
Обсудить с другими читателями:
Погода
Effie