Комунікаційний стиль Тероборони ЗСУ створили в Michurin

Колись, десь 32 тисячі орків назад, ми усі просто жили — мирно поширювали зраду, лайкали пости, тяглися на роботу і не парилися через скупчення військ на білоруському кордоні.

Коментарі 2167

24 лютого наше життя перевернулося. Керуючі директори стали військовими, фронтмени стали військовим і ще сотні тисяч людей відчули, що мають обороняти країну.

Але ідеї оборони країни, свободи та демократії для багатьох надто абстрактні. І в цьому конфлікт — люди розуміють важливість великих ідей, та не готові віддавати за них життя. Тому і була створена Тероборона — заради локального захисту рідних місць та людей, яких знаєш особисто. В Michurin зробили символом цієї оборони дім, обернувши його на щит.

В контрформі також можна знайти двозуб Святослава. На перший погляд він не дуже помітний, але має велике об’єднавче значення, адже деякі підрозділи ЗСУ використовують його в якості своєї емблеми. Це нагадування про те, що ми всі робимо одну велику справу — незалежно від дислокації.

Сили територіальної оборони Збройних Сил України — окремий рід сил Збройних Сил України, на який покладається організація, підготовка та виконання завдань територіальної оборони відповідно до Закону України «Про основи національного спротиву».

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода