Комунікаційники з усього світу допомагатимуть Україні інформаційними кампаніями

Для підсилення інформаційного фронту України провідні міжнародні фахівці з PR і комунікацій запустили проєкт Ukraine Communications Support Network (UCSN).

Коментарі 2493

Ініціаторами проєкту стали члени передових комунікаційних асоціацій: Public Relations and Communications Association (PRCA) та International Communications Consultancy Organisation (ICCO).

UCSN за допомогою понад 200 комунікаційників з різних країн, які вже долучилися до проєкту, будуть pro bono допомагати Україні та українським інституціям з комунікаційними кампаніями.

Спеціалісти будуть працювати у 12 напрямах, серед яких — взаємодія з МЗС України, просування незалежної журналістики в Україні, підтримка зовнішніх і внутрішніх вимушених переселенців, боротьба з дезінформацією, правова допомога.

Керівниками UCSN є засновниця консалтингової групи One Philosophy і співзасновниця Українського кризового медіа-центру Наталія Попович та колишній президент ICCO і голова PRCA Девід Галлахер.

«Цінно, що професіонали зі світовими іменами й високими моральним цінностями готові присвятити свій час і ресурси, щоб допомогти Україні перемогти. Ми не забудемо тих, хто був нашими друзями під час війни», — коментує Наталія Попович.

«Є велика потреба в продуманій, професійній і якісній комунікаційній підтримці у висвітленні війни.Те, як гуртується міжнародна PR-спільнота, надихає», — говорить Девід Галлахер.

Долучитися до Ukraine Communications Support Network може будь-хто з будь-якої точки світу. Для цього потрібно подати заявку.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода