Конкурс Golden Drum Competition відкривається для реєстрації

Конкурс Golden Drum офіційно відкрито для реєстрації.

Коментарі 738

До 21 серпня 2023 р. рекламодавці, агентства, медіаагентства та інші експерти з маркетингових комунікацій можуть подати свої найкращі роботи на міжнародний конкурс креативності. Відзнаки будуть вручені на церемонії нагородження Golden Drum Awards Show, яка відбудеться 10 жовтня 2023 р. в Порторожі, Словенія. 

Конкурс Golden Drum 2023

Golden Drum відкриває прийом заявок до 22 серпня 2023 р. Допускаються всі роботи, які вийшли в ефір, були опубліковані чи вперше реалізовані в період з 16 серпня 2022 р. по 21 серпня 2023 р.

Цього року на фестивалі, окрім інших, будуть також учасники чотирьох нових європейських ринків з Данії, Норвегії, Швеції та Швейцарії. Буде представлено нову номінацію – Креативна медіа-досконалість Drum та запроваджено нову нагороду за Найкращу медіа-агенцію року. Нещодавно до конкурсу також додали номінацію Група з інноваційних рішень, призначену для кампаній, які кидають виклик традиційним способам реклами. Це єдина група в основному конкурсі, яка відкрита для учасників з усього світу.

Агентства, рекламодавці, клієнти, дизайнерські агенції/кіностудії, медіакомпанії та інші творчі одиниці з 42 країн мають можливість представити свої роботи в шести різних номінаціях:  Drum одного рівня, Багаторівневий Drum, Крафтовий Drum, Креативна медіа-досконалість Drum, Креативна бізнес-досконалість Drum та в спеціальній номінації Для всіх журі.

Фестиваль Golden Drum включено до креативного рейтингу WARC

Докладніше про конкурс Golden Drum читайте тут: https://goldendrum.com/competition/groups-and-categories 

Конкурс для молодих учасників Drum

Молоді творці віком до 30 років з усього світу знову мають можливість випробувати себе та продемонструвати свої здібності, взявши участь у конкурсі для молодих учасників Drum, який щороку проводиться спільно з Словенською туристичною радою.

Цьогорічний бриф під назвою «Побачення з шедевром» потребує найкращої ідеї для плаката. Переможець отримає грошовий приз у розмірі 1 000 Євро, а також безкоштовний квиток на фестиваль Golden Drum. 

Журі конкурсу для молодих учасників Drum, яке складається з 5 членів, очолив Микола Коваленко, засновник і директор з дизайну Студії Миколи Коваленка, Україна/Словаччина.

Більше інформації про конкурс молодих учасників Drum можна дізнатися тут: https://goldendrum.com/young-drummers 

Розширення партнерства з Little Black Book та AdForum 

Golden Drum продовжив партнерство з Little Black Book – усі гран-прі на фестивалі будуть безпосередньо зареєстровані в конкурсі The Immortal Awards безкоштовно. 

Компанія, яка переможе, отримає безкоштовне членство в Little Black Book. 

Golden Drum знову включено до AdForum Business Creative Report, унікального рейтингу кампаній з найбільшою кількістю нагород у світі у промисловому секторі.

Конкурс Golden Drum оцінюватимуть 66 членів журі з регіону та за його межами, 50% журі складаються з жінок-професіоналів.

Журі Golden Drum: https://goldendrum.com/competition/juries

Оплата для учасників та представників

Для участі в конкурсі учасники можуть обрати один із таких внесків: «Суперранній квиток», «Ранній квиток» та «Стандартний внесок».

На фестивалі буде запроваджено змінену спеціальну пропозицію для всіх учасників, які подають більшу кількість робіт. За кожні 10 поданих заявок учасник безкоштовно отримує одну повну перепустку делегата для відвідування фестивалю Golden Drum (9 та 10 жовтня 2023 р., Порторож, Словенія).

Всі українські учасники отримують знижку 80% на участь у конкурсі. 

Golden Drum у співпраці з регіональними асоціаціями пропонує своїм членам знижку 20% на оплату для делегатів.

Вартість участі у конкурсі Golden Drum: https://goldendrum.com/competition/competition-fees-payment/one-channel-drum-prices 

Основна інформація про конкурс

Кінцевий термін подання заявок: 22 серпня 2023 р. о 00:59 за київським часом.

Кінцевий термін подання заявок на участь у конкурсі молодих учасників Drum: 13 вересня 2023 р. о 00:59 за київським часом.

Кінцевий термін оплати за участь у конкурсі «Суперранній квиток»: 21 квітня 2023 р.

Церемонія нагородження Golden Drum: 10 жовтня 2023 р.

Система реєстрації для участі: https://engine.goldendrum.com/  

За матеріалами пресрелізу 

Обговорити з іншими читачами:
Погода