Конкурс Ukrainian Design: the Very Best Of завершив прийом робіт

Оргкомітет підрахував підсумкову статистику конкурсу

Комментарии 1955


На конкурс надійшло 830 робіт від 266 учасників.

Наймасовішою номінацією за кількістю поданих робіт традиційно є Графічний дизайн. Журі номінації доведеться оцінювати  496 робіт. Рівна кількість конкурсних заявок – по 116 – подана у Digital дизайн та Промисловий дизайн. На диво однаково проявили активність бродкаст-дизайнери та дизайнери середовища. В їхні номінації подано по 51-й роботі.

Відзначимо, що роботи подавалися учасниками з багатьох міст України. І хоча найбільша частина дизайнерських проектів подана киянами, ми раді вітати учасників із Івано-Франківська і Донецька, Сімферополя і Сум, Луганська, Львова, Одеси  - всіх двадцяти міст, що зафіксовані на сайті конкурсу.

Найближчими днями члени міжнародного журі почнуть оцінювати роботи. А вже 13 жовтня ми привітаємо переможців на Церемоніі нагородження, яка відбудеться у G13 project studio. Програму лекцій зараз готують, і скоро вона з’явиться на сайті конкурсу.  

Дякуємо всім, хто знайшов час та можливість взяти участь у третьому національному конкурсі дизайну, та бажаємо вам успіхів у змаганні!


http://www.sostav.ua/

Обсудить с другими читателями:
Погода