Конкурс з присмаком шоколадного коктейлю для молодих дизайнерів

Ukrainian Design: The Very Best Of 2017 разом з корпорацією «Бісквіт-Шоколад» оголошують конкурс для молодих дизайнерів.

Комментарии 2366

Корпорація «Бісквіт-Шоколад» має сучасне високотехнологічне виробництво з обладнанням європейського рівня. Задля підвищення якості продукту, вони звикли впроваджувати інновації, нові технології та випробовувати нестандартні рецептури. Проте, існує одна проблема – упаковка. Застарілий дизайн робить товар непривабливим для споживачів.

Саме час це виправити!

Завдання для конкурсу: запропонувати новий сучасний дизайн упаковки для бісквітів Корпорації на основі продукту Фірмовий коктейль шоколадний.

Найкраща робота за думкою журі компанії буде нагороджена продукцією «Бісквіт-Шоколад», а у разі використання дизайну в виробництві, – контрактом на співпрацю. Кожен учасник має шанс заявити про себе та стати провідним дизайнером масштабної української компанії.

Дедлайн подачі ідей: 19 жовтня. Надсилайте ваші роботи на mail: pr@vrk.org.ua.  У разі запитань ви можете звернутись до оргкомітету: pr@vrk.org.ua .

sostav.ua

Обсудить с другими читателями:
Погода