Конкурси для студентів та молодих креаторів: ADC*UA Awards 2020 та Ukrainian Design: The Very Best Of 2020

Запрошуємо студентів та молодих креаторів взяти участь в конкурсних програмах ADC*UA Awards 2020 та Ukrainian Design: The Very Best Of 2020.

Коментарі 4702

Якщо ви молодий і амбітний та маєте час на карантині, то у нас є чудова новина. Команда організаторів нагадує про можливість для молоді позмагатися у крутих конкурсах на безкоштовній основі та реалізувати всі творчі забаганки, до яких «руки не доходили» за браком часу.

ADC*UA Awards 2020

Конкурс молодих креаторів та ADC Students 2020 в рамках ADC*UA Awards 2020 – щорічне змагання кращих українських робіт у галузі реклами та комунікаційного дизайну. Традиційно до команди журі входять лише члени Клубу арт-директорів України. Ми закликаємо майбутніх рекламістів та креаторів не боятися висловлювати свої творчі ідеї. Можливо саме вони будуть задавати тенденцію в індустрії наступні декілька років.

Конкурс молодих креаторів відкритий для осіб віком до 29 років. Місце і досвід роботи значення не мають. Головною умовою є те, що до участі у категорії молодих креаторів допускаються роботи, що були розміщені в ЗМІ, брали участь в рекламних кампаніях або реалізовані в іншій формі (затверджені клієнтом) в період з січня 2019 року по квітень 2020 року включно.

До участі в конкурсі ADC Students 2020 допускаються тільки студенти денної форми навчання профільних інститутів або спеціальностей. Акредитація навчального закладу (художня школа, технікум, інститут, університет і т.д.) значення не має.

Переможці конкурсів безкоштовно візьмуть участь у європейському конкурсі ADC*E Awards 2020.

Деталі участі в ADC*UA Awards 2020 дізнавайтеся за посиланням. Реєстрація робіт за посилання

Ukrainian Design: The Very Best Of 2020

Ukrainian Design: The Very Best Of – виставка-конкурс, що популяризує вітчизняний дизайн, є щорічним звітом українських дизайнерів, підбиттям творчих підсумків із нагородженням найбільш гідних. Конкурсна програма складається з 5 категорій: Graphic Design & Branding, Digital Design, TV/Promo & Video Motion Graphics, Product Design, Environmental Design.

В кожній категорії є підкатегорія для студентських робіт – Student design. Роботи студентів та креативної молоді  судитиме міжнародне журі, професіонали з більш ніж 20 країн світу.  Не втрачайте свій шанс вплинути на індустрію дизайну – реєструйте свої роботи вже зараз.

Деталі про участь у Ukrainian Design: The Very Best Of 2020 за посиланням. Реєстрація робіт за посиланням.  

Участь у таких конкурсах як ADC*UA Awards 2020 та Ukrainian Design: The Very Best Of 2020 може стати надійною основою для вашої майбутньої кар’єри. Українське журі та журі міжнародного рівня на своєму прикладі доводять, що творчий розвиток починається не після закінчення ВНЗ, а саме під час навчання. Відмітка про участь у конкурсах такого високого рівня може стати вирішальною при прийомі на роботу у топові агенції.

Сумніваєшся у своїх можливостях? Тоді тобі точно варто спробувати! Можливо ти ще ніким не визнаний сучасний Stefan Sagmeister, тільки ще не знаєш про це. Нехай про твій талант дізнається весь світ!

Покажи на що ти здатний: створи ідею, реалізуй її, безкоштовно зареєструй на сайті та стань переможцем серед молоді! Журі вже чекає на твою роботу!

Фінальний дедлайн прийому робіт – 24 квітня.

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода