Конор Макгрегор спародіював Стіва Джобса у новій рекламі свого віскі

Відомий боєць UFC одягнувся як покійний співзасновник Apple і виступив, імітуючи його жести.

Коментарі 2435
Конор Макгрегор спародіював покійного Стіва Джобса, рекламуючи свій бренд віскі Proper Twelve. Про це пише Daily Mail.

Ірландська зірка UFC спародіювала церемонію оголошення, схожу на церемонію оголошення нових продуктів Apple. І навіть одягнувся в стилі Джобса, який, як відомо, віддавав перевагу синім джинсам, чорній водолазці та кросівкам.
Утім, цей мінімалізм і скромність були уявними. Водолазки були ексклюзивом від покійного дизайнера Іссей Міяке. Придбати їх неможливо, Міяке шив їх спеціально для Джобса. Німецька компанія Lunor на прохання Джобса змінила форму своїх окулярів з овальної на круглу, щоб вони більше підходили до форми його обличчя.

Залишаються хіба, що джинси та кросівки. До речі, на презентацію Nike+iPod єдиний раз Стів одягнув кросівки Nike — решту часу він носив New Balance. Тож фанати Джобса непогано підняли продаж цієї марки взуття.

Конор Макгрегор зараз вимушено відпочиває, після того, як зламав ногу під час бою з Дастіном Пуар'є в 2021 році, тож він встиг знятися в останньому ремейку "Придорожній заклад" і погодився стати тренером у майбутньому Ultimate Fighter UFC.
 video
Макгрегор також допоміг розробити новий яблучний лікер для свого бренду віскі. І його він анонсував у стилі "Епл".

"Пані та панове, час від часу з'являється революційний продукт, який змінює все", — повідомив він, загадково подивившись у камеру в стилі Джобса, після того, як розповів про переваги свого віскі.

"Пані та панове, немає іншого яблучного лікеру з таким смаком. Це трохи ірландського яблучного чарівництва. Віскі Irish Apple тепер доступне для весіль, похорону, вечорів бійок і раунду шотів", — пожартував Конор, відомий своїм запальним характером і численними бійками в барах.

За матеріалами https://focus.ua/
Обговорити з іншими читачами:
Погода