Конструктор LEGO City: будуємо місто своєї мрії

Конструктор LEGO City – це не тільки захоплива гра, а й набір, що сприяє соціальній адаптації дітей

Коментарі 2531

Конструктор LEGO City – це не тільки захоплива гра, а й оригінальний набір, що сприяє соціальній адаптації дітей різного віку. Перші комплекти подібної тематики з'явилися у каталозі знаменитої данської компанії ще наприкінці 60-х. Спочатку це були пробні партії, які входили до складу відомих серій. Після успішного тестування лінійка стала самостійною наприкінці 70-х. У цей період у набори увійшли ігрові фігурки. Але вони не мали тісного тематичного зв'язку з пропонованими для будівництва об'єктами, а також не взаємодіяли між собою. 

Відсутність відповідності між персонажами та об'єктами, а також розширення тематики сприяли перезапуску лінійки. Колекцію фігурок було оновлено, а в каталозі з'явилися нові тематичні набори – поліція, берегова охорона, аварійно-рятувальні та дорожні служби, аеропорт, вокзал, пожежна частина, порт. На початку 2000-х серія отримала свою нинішню назву.

Важливі особливості та корисні аспекти

В інтернет-магазині Панама представлена ​​актуальна колекція LEGO City. Перейшовши за посиланням https://panama.ua/brand/2483-29127, можна купити оригінальний набір з цієї серії з доставленням по Києву та Україні. Відзначимо ряд корисних особливостей, що характерні для таких конструкторів:

  • Цільова аудиторія. Пропоновані набори розроблені для хлопчиків та дівчаток віком 4-12 років. Комплекти різної тематики стали об'єктом колекціонування, а варіанти із великою кількістю елементів із задоволенням збирають не лише підлітки, а й дорослі.
  • Взаємозв'язок сюжетів. Елементи різних наборів сумісні між собою. Пропоновані комплекти тематично доповнюють один одного, а зібрані об'єкти дозволяють відтворити міську інфраструктуру.
  • Соціальна адаптація. За допомогою таких конструкторів дитина знайомиться з особливостями сучасного міста, дізнається про завдання різних служб. А також проте, як вони взаємодіють між собою та яке значення має їхня робота у повсякденному житті городян. Для складання пропонуються реальні об'єкти, які виконують практичні задачі.
  • Вчимо правила дорожнього руху. Взаємодія з конструкторами LEGO City формує уявлення щодо правил поведінки пішоходів на вулицях великого міста. Таку гру можна використовувати для вивчення правил дорожнього руху. У цьому допоможе високий рівень деталізації транспортних засобів та об'єктів міської інфраструктури. Так до міського автобуса додаються зупинка та дорожні знаки, а також ігрові фігурки, за допомогою яких можна відтворювати різноманітні тематичні сюжети.

Конструктор ЛЕГО Сіті дозволяє цікаво та корисно провести час. Він корисний для розширення кругозору, отримання базових знань про міське життя, сприяє розвитку дрібної моторики та гарної координації. Можна зводити рекомендовані об'єкти, або створювати власні унікальні архітектурні форми. Хлопчикам особливо цікаво займатися конструюванням транспортних засобів різного призначення – легкових і вантажних автомобілів, пожежних машин, будівельної техніки, космічних кораблів. Дівчатка організують операцію з порятунку звірів, збудують сучасний будинок для всієї родини, вирушать у подорож потягом.

На правах реклами

Обговорити з іншими читачами:
Погода