Конструктор сайтів Weblium надає безкоштовний доступ всім, хто створює сайти для допомоги Україні

Українська платформа для створення сайтів відкрила безкоштовний доступ для всіх, хто створює сайти для підтримки біженців та допомоги ЗСУ або портали для інформаційної війни з агресором.

Коментарі 1748

Українська платформа для створення сайтів відкрила безкоштовний доступ для всіх, хто створює сайти для підтримки біженців та допомоги ЗСУ або портали для інформаційної війни з агресором.

Щоб отримати безкоштовний доступ до максимального тарифу на рік, потрібно перейти на сайт Weblium та звернутися у чат техпідтримки. Далі ви можете самостійно створити сайт за допомогою готових шаблонів та блоків.

Ось приклади сайтів, створених на Weblium, які вже допомогли і продовжують допомагати сотням українців:

  • https://uahelpinfo.org/ — сайт, який містить інформацію для біженців про житло, транспорт, медичні та юридичні питання. Клікнувши на будь-яку країну, ви можете отримати необхідні дані. А якщо хочете запропонувати свою допомогу — є можливість розповісти про неї в Телеграмі.
  • https://battleforukraine.com/ — англомовний сайт, створений волонтерами, які допомагають Збройним Силам України. За допомогою свого сайту вони збирають кошти від людей по всьому світу та закуповують необхідне спорядження безпосередньо для військових частин.
  • https://shtab.gov.ua/ — сайт штабу при Державній екологічній інспекції України. На сайті за допомогою онлайн-форми можна повідомити про порушення,у сфері охорони навколишнього природного середовища, здійснені армією ворога. Гасло сайту: окупанти мають відповідати за свої злочини проти людства та довкілля.

Ми віримо у нашу перемогу над російськими загарбниками та зробимо все, що можемо, для її наближення. У тому числі — забезпечимо безперебійну роботу вебсайтів, створених на нашій платформі. Навіть війна не зупинить їхню працю, тому що вся наша інфраструктура знаходиться на серверах Google Cloud за межами України.

Тримаємося! Все буде Україна!

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода