Корпорація «Біосфера» запускає власний онлайн-магазин SFERA.UA

Відтепер весь асортимент товарів корпорації «Біосфера» можна придбати на одній інтернет-платформі: компанія запускає власний онлайн-магазин напряму від виробника.

Коментарі 1863
Це перша спроба «Біосфери» представити продукцію своїм споживачам безпосередньо та поділитись експертизою у сфері догляду за домом, гігієни, турботи та професійного сервісу.

Запуск онлайн-магазину у період підготовки до новорічних свят – не випадковість, адже продукція для дому, прибирання, приготування їжі, для гігієни та комфорту є актуальною саме зараз. Для тих, хто любить комплексні рішення, на SFERA.UA вже доступні готові набори продукції, що зекономить час у такий «гарячий» період.

Разом із можливістю слідкувати за своїми замовленнями у власному кабінеті, зареєстровані користувачі сайту SFERA.UA отримають унікальні переваги від співпраці із виробником: можливість першими дізнаватись про новинки, отримувати доступ до limited edition продуктів, ексклюзивних цінових пропозицій, додаткових знижок та подарунків.

На SFERA.UA можлива оплата картою або післяплата. Наразі доставка замовлень здійснюється через компанію «Нова пошта», а вже у 2021 році з’являться інші опції доставки.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода