Корпорація Roshen оголосила конкурс для українських художників, фотографів, ілюстраторів та дизайнерів

Кондитерська корпорація Roshen запрошує українських художників, фотографів, ілюстраторів та дизайнерів, які зацікавлені в популяризації українського продукту, взяти участь у конкурсі — «Оновлення дизайну серії подарункових наборів “Ukraine”.

Комментарии 1278

Щодня десятки тисяч гостей України везуть із собою сувеніри на згадку про країну та міста, які вони відвідали. Кондитерські вироби – один із найпопулярніших сувенірів у багатьох країнах.  І для нас особливо важливо, щоб наша лінійка національних сувенірних наборів “Ukraine” стала не лише смачним і приємним подарунком, а й мала зрозумілий кожному яскравий дизайн, який відображає національний та сучасний колорит.

Роботи приймаються з 4 квітня до 1 травня.

Місце проведення конкурсу та подання робіт: https://advertalist.com

ПРЕДМЕТ КОНКУРСУ:  Оновлення дизайну серії подарункових наборів “Ukraine”.

ЗАДАЧА : Розробити унікальний дизайн для двох продуктів, який буде відповідати
таким критеріям:

  • Збереження чіткого позиціонування: сувенір з України;
  • Потрібна єдина концепція дизайну для обох продуктів;
  • Сучасна стилістика, яка відображає національний колорит;

Учасники можуть використовувати будь-які символи чи краєвиди України, що будуть доречні для сувенірної продукції.

Немає жорстких обмежень на техніку виконання та стилістику (можуть бути використані малюнки, фото, ілюстрації, 3D, та інше).

Впевнені, що разом ми зможемо показати красу Україні і затвердити, що українці мають чим пишатись. Адже  Україна – це народ із неймовірно багатою культурою, безліччю прекрасних місць та багатою історією. У всі часи в нашій країні народжуються напрочуд талановиті, цілеспрямовані та часто геніальні особистості. Кожен період нашої історії сповнений вікопомними здобутками.  В той же час нам потрібно відкрити світові нові грані історії й традицій нашої країни.

Окрім того, що переможець конкурсу отримає грошовий приз , він матиме  можливість  розмістити своє ім’я (за бажанням) на упаковці товару, для якого буде використовуватися робота, що перемогла у конкурсі.

Дізнатись детальну інформацію про конкурс та стати учасником можна тут

За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Effie
Погода