Коррупция должна быть помечена

Коммуникационное агентство Cheil Ukraine, создало уже третью социальную рекламную кампанию для «Transparency International Украина».

Комментарии 2121

Шикарные авто, бирки именитых брендов, дорогие рестораны – все, что так манит своим лоском «обычных» людей, вполне вероятно является следствием коррупционных действий. Поэтому, в очередной раз, увидев гламурную жизнь в контрасте с серой городской рутиной, следует не завидовать ей, а противодействовать.

«Україна – дуже специфічна країна. Люди жаліються на корупцію, і в той же час більшість населення хоче жити краще за чужий рахунок і заздрить гламурному життю. Наша ідея: гламурний світ, який так приваблює, – це наслідок корупційних схем  з брудними грошима, які повинні бути розкриті і вилучені з суспільства», – комментирует Владислава Денис, креативный директор Cheil Ukraine.

«Корупціонери декларують про не чесно отримані прибутки в особливий спосіб – шоппінгом. Хотілося, щоб існуючі та потенційні хабарники усвідомили, що дорогі речі не стільки прикрашатимуть їх побут, скільки вони, своєю ганебністю будуть ці речі псувати», – говорит Юрий Горбачевский, арт-директор Cheil Ukraine.

«Ідея кампанії подвійна. По-перше, вона закликає «помічати» корупцію і полягає в знищенні подвійних стандартів: адже багато людей засуджують корупціонерів, але самі не проти пожити за корупційні кошти. По-друге, кампанія пропонує «мітити» корупцію, викривати, вимагати невідворотності покарання за корупційні злочини», прокомментировала Ольга Тимченко, руководитель департамента коммуникаций «Transparency International Украина».

По материалам пресс-релиза
Обсудить с другими читателями:
Погода