Косплей EXMO на вірусне відео японської компанії Icebar

Як криптовалютна біржа вибачилася за введення комісії

Коментарі 4774

У січні 2020 EXMO прийняла рішення ввести плату за неактивність акаунтів з метою стимулювання користувачів. Так, якщо протягом 6 календарних місяців трейдер не здійснював жодної транзакції або одного депозиту, або одного виведення коштів, такий рахунок вважався неактивним. Це спричинило хвилю негативу серед клієнтів біржі.

У травні 2021 року комісія була скасована. Усім користувачам, хто звертався до підтримки EXMO, біржа повертала списані активи.

Сергій Жданов, виконавчий директор EXMO, прокоментував пост одного з користувачів, який зіткнувся зі списанням коштів через неактивність облікового запису:

«Ми вибачаємося за незручності. Ми повертали комісію за неактивність за першим зверненням будь-якого з клієнтів до нашої підтримки, оскільки розуміли, що клієнт активний. Наші клієнти для нас дуже багато значать, щоб ось так їх ображати, тому ще раз вибачте, повертайтеся до нас, ми виправимося. Даний тип комісії скасовано і більше не застосовуватиметься», – прокоментував Сергій Жданов.

Команда випустила відео-вибачення, в якому визнає свою помилку і тим самим підкреслює, що кожна думка користувачів біржі є цінною для EXMO:

«Політика нашої компанії передбачає відкритість до будь-яких фідбеків, негативних у тому числі. З кожного кейсу – незалежно, успішний він чи ні – ми робимо висновки. Для того, щоб стати кращими”, – кажуть у EXMO.

 video

У своєму відеозверненні EXMO посилаються на відоме відео японської компанії Icebar, де вся команда компанії вибачилася за підвищення ціни на продукт, яка 25 років залишалася незмінною.

 video
За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода