Костянтин Стрюков став генпродюсером суспільно важливого контенту та спеціальних проєктів на Суспільному

Костянтин Стрюков: «Першочергове завдання — це сформувати систему виробництва суспільно важливого контенту».

Коментарі 1504
Із 9 грудня медіаменеджер Костянтин Стрюков обійняв посаду генерального продюсера суспільно важливого контенту та спеціальних проєктів. Раніше він не працював на Суспільному.

Костянтин Стрюков має досвід організації виробництва теле- та кіноконтенту, запуску телеканалів «з нуля», розвитку команд, роботи в корпоративних структурах. Свого часу був генеральним директором «MTV Україна», керівником нішевих телеканалів групи «Інтер» (MTV, «Мега», «Ентер-Фільм», «Ентер-Музика», К2), генеральним директором одних з найбільших українських рекламних агенцій Starcom Ukraine та Vizeum Ukraine, автором ідеї створення першого науково-популярного українського телеканалу «Мега», дитячого телеканалу «Піксель» та розважального телеканалу Zoom, продюсером документальних проєктів «Україна: забута історія», «Містична Україна», «Гордість України» та інших програм.

Напрям, який Костянтин Стрюков очолив на Суспільному, не новий, однак такої посади раніше не було. Своїм завданням він бачить підсилення цього напряму та систематизацію виробництва.

«Першочергове завдання — це сформувати систему виробництва суспільно важливого контенту. Усі творчі команди всіх платформ мають запрацювати як єдиний механізм з єдиною метою. Це буде основою для виробництва якісного кросплатформового контенту», — ділиться своїми планами генеральний продюсер.

Він впевнений, що в цьому йому допоможе попередній досвід: «Як маркетолог та рекламіст я прекрасно розумію, чого саме потребує аудиторія. Як медійник я знаю, що працює, а що ні в різних медіа. Як продюсер я розумію, як створювати контент, який будуть дивитись. А як менеджер вмію систематизувати та мотивувати команди. Суспільне отримало не одного спеціаліста, а відразу п'ятьох. Я зроблю все можливе, щоб усі п'ятеро допомогли Суспільному стати українським BBC». 

За матеріалами detector.media
Обговорити з іншими читачами:
Погода