Кожен 4-й українець має окуляри або контактні лінзи

Кожен 4-й українець має окуляри або контактні лінзи...при чому в 63% випадках – це жінка.

Комментарии 1408

Більшість людей з поганим зором надають перевагу окулярам (жінки 40+), а контактними лінзами користується всього близько 9% тих, хто корегує зір (молоді забезпечені жінки). Ще близько 3% населення використовує як окуляри, так і контактні лінзи.

Проте в Україні існує тенденція до зменшення носіння приладів корекції зору (-10% за 5 років). З чим напевне це пов’язано, однозначно сказати важко, проте очевидний наступний тренд: якщо подивитись на рекламну активність в категорії «Продуктів і послуг для корекції зору», то одразу впадає в око зміщення акцентів у сторону лікування проблеми. За пів року 2018 активність офтальмологічних клінік та центрів оптики збільшилась в 2-3 рази, при цьому медіа підтримка лінз та окулярів майже на нульовому рівні.

«Більше половини населення має проблеми із зором. Але через відсутність звички піклування про власне здоров’я та профілактику зору, українці або взагалі не корегують свій зір, або носять окуляри, які були придбані більше 2х років тому і можуть вже не відповідати поточному діагнозу. Таке недбале ставлення до власного здоров’я провокує погіршення зору та приводить до більш серйозних проблем. Тому, мережа ЛЮКСОПТИКА переорієнтувала рекламну активність з окулярів на освітню програму із закликом до вчасної регулярної перевірки зору», коментує дані Віолета Ванчук, маркетинг директор ЛюксОптика.

За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода