«Кожен собака» розповідає про Чорну п’ятницю в COMFY

COMFY запустили рекламну кампанію до Чорної п’ятниці.

Коментарі 1231

Цього року «чорний» період у СOMFY розпочнеться 25 листопада і триватиме до 30 листопада.

Покупцям запропонують знижки до -50% на широкий асортимент товарів майже в усіх категоріях. Про це розповідає герой нової рекламної кампанії COMFY «Кожен собака».

«Чорна п‘ятниця - подія про яку знає навіть кожен собака. Тож чому не отримати інформацію з перших вуст? Запросили «кожних собак», щоб вони розповіли, що буде взагалі відбуватися на Чорну п‘ятницю»,  – зазначає Head of Brand content and Creative COMFY  Ярослав Чепурняк.

Зазвичай реклама на Чорну п’ятницю занадто гучна, занадто яскрава, занадто настирлива. Адже у магазинів замало часу для комунікації. Тож багато енергію витрачається на те, аби переконати покупців у реальності своїх знижок. Але ж ніхто не любить, коли йому щось доводять. Тому COMFY разом з Banda agency використали інший підхід.

«Так, у Comfy теж Чорна п’ятниця. Так, у Comfy теж низькі ціни. Але кричати про себе у цьому «знижковому» гармидері було б безглуздо. Тож ми подумали… і вирішили просто побути смішними. Бо чому б і ні? Врешті решт, гумор викликає у людей до біса більше довіри, ніж будь-які гучні обіцянки брендів. Так з’явилося наше лаконічне, але, як завжди, з ноткою Comfy-дуркуватості повідомлення», - коментують у Banda agency.

Традиційно ролики мають короткий формат та не перевантажені інформацією. Обійшлися без екшенів і різання цін навпіл, а просто показали все, що потрібно, в одному кадрі. Рекламна кампанія складається з шести коротких роликів, в яких «Кожен собака» має різні амплуа та розказує покупцям з притаманним COMFY гумором про знижки.

 video
 video
 video
 video
 video
 video

COMFY:

CMO — Наталія Кошова

Head of Content and Creative — Ярослав Чепурняк

Head of Marketing Communication — Ірина Тонких

Head of E-Commerce — Марія Назаренко

Banda:

Creative Director — Макс Борітко

Copywriter — Даша Чиркова

Art Director — Маша Булгакова

Team Leader — Дарина Гаврилова

Project Manager — Маша Матвєєнко

23/32 films:

Production - 2332 Films

Director/DOP - Дима Елісейченко

Executive Producer - Леся Сичкина

Producer - Даша Дерягина

1AD - Алексей Савелов

Art Director - Данил Дубровский

Postproduction Producer - Максим Кобзістий

Postproduction Studio - Camaradas

Sound - Baker Street

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода